Kilka dni temu Polskę obiegła tragiczna informacja o śmierci znanego aktora – Dariusza Gnatowskiego. Aktor był kojarzony przede wszystkim z rolą Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”, w którą wcielał się przez 21 lat.

Gwiazdy żegnają znanego aktora

Na informację o śmierci Dariusza Gnatowskiego zareagowało mnóstwo osób z show biznesu, które zdecydowały się pożegnać aktora. Ostatnio głos zabrała także Nina Terentiew.

- Darek jak wiecie, przez 21 lat wcielał się w postać Arnolda Boczka w kultowym serialu "Świat według Kiepskich". Słyszałam, że poszukiwania do roli pana Boczka były bardzo długie i intensywne, ale kiedy pojawiłeś się Ty, nikt z produkcji nie miał wątpliwości, że to "Twoja" rola – przekazała dyrektor programowa telewizji Polsat.

YouTube: Szymon Wochal

Nina Terentiew nie kryje smutku

- Cieszę się, że przez tyle lat mogliśmy razem pracować. Malująca się na Twojej twarzy życzliwość, czasami bezradność, a przede wszystkim cudowny uśmiech zjednywały Ci przyjaciół zarówno w życiu, jak i wśród widzów, a Twoje powiedzonka z serialu weszły do języka potocznego. Ale przecież poznaliśmy się na długo przed erą "Kiepskich" w Twoim życiu. Było to w Krakowie w kultowym teatrze STU Krzysztofa Jasińskiego. Pamiętam wiele Twoich ról, ale najbardziej utkwiła mi w pamięci ta ze spektaklu PAN TWARDOWSKI - stworzyłeś niezapomnianego BELZEBUBA. Darku, jakbyś powiedział, W MORDĘ JEŻA, będzie mnie, nam Ciebie brakowało – kontynuowała Nina Terentiew.

Według aktualnych informacji ostatnie pożegnanie Dariusza Gnatowskiego odbędzie się jeszcze przed dniem Wszystkich Świętych. Niestety, w obliczu obecnej sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju, na pogrzebie aktora będzie mogła być tylko jego żona wraz z córką.

YouTube: MATEUSZ DĄBEK

Jak informował portal "Życie": KASIA TUSK ZAANGAŻOWAŁA SIĘ W PROTEST PRZECIWKO WYROKOWI TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO. CO NA TO DONALD TUSK

Przypomnij sobie: PANDEMIA KORONAWIRUSA SKUTECZNIE POKRZYŻUJE NAM WSZYSTKIE PLANY? JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ TEGOROCZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Portal "Życie PL" pisał również: TRWAJĄ PROTESTY POLEK W CAŁYM KRAJU. GŁOS NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI ZABRAŁA JOLANTA KWAŚNIEWSKA. CZY SWOIM ZDANIEM URAZIŁA PIERWSZĄ DAMĘ