Jak podaje portal Pikio, w ostatnich dniach zaginęła Elżbieta Kołodziejczyk. Trwają poszukiwania zaginionej, a rodzina apeluje do wszystkich o pomoc!

Rodzina liczy na pomoc w poszukiwaniach!

Elżbieta Kołodziejczyk była po raz ostatni widziana 15 października tuż po godzinie 7:00, kiedy to wyszła ze swojego mieszkania znajdującego się przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie. Od tego czasu nie ma z nią żadnego kontaktu. Kobieta nie odzywała się ani do rodziny, ani do znajomych. Bliscy zaginionej są w rozpaczy i liczą na pomoc w odnalezieniu Elżbiety!

Portal Sadeczanin.info ustalił, że prawdopodobnie kobieta udała się na ulicę Siostry Faustyny. Nie potwierdzono jednak, czy finalnie tam dotarła. Na ten moment nie ma także informacji na temat tego, gdzie dalej zamierzała udac się kobieta.

Źródło: sadeczanin.info

Liczy się każda informacja!

Zaginiona Elżbieta Kołodziejczyk ma 165 centymetrów wzrostu. Kobieta ma jasne, pofalowane włosy i średnią budowę ciała. Kiedy wychodziła z domu była ubrana w zielone legginsy w ciemne wzory geometryczne oraz kurtkę. Elżbieta Kołodziejczyk ma 46 lat.

Policja apeluje do każdej osoby, która mogła widzieć kobietę o kontakt z Komisariatem V Policji w Krakowie. Zgłaszać można się pod numerem 112 lub 47 83 52 916. Jeśli ktokolwiek posiada informację o miejscu przebywania kobiety może także przekazać je zgłaszając się na komisariat w swoim mieście. Ważna jest każda, nawet najmniejsza wskazówka.

Źródło: sadeczanin.info