Jak informuje portal Super Express ostatnio do sieci trafiło pierwsze od bardzo dawno nagranie z byłą premier Beatą Szydło. Jak się okazuje, polityk bardzo mocno angażuje się w sprawy Polski w Parlamencie Europejskim. Ostatnio Beata Szydło brała udział w dyskusji dotyczącej działań, jakie należy podjąć w związku z obecną pandemią.

Bardzo ważne słowa byłej premier

- Po pierwsze solidarność, po drugie solidarność, i po trzecie solidarność, to słowo, które powinno przyświecać w podejmowanych przez nas działaniach – wskazywała Beata Szydło.

Polityk zaznaczyła, że najważniejszymi obszarami, o które powinniśmy obecnie zadbać jest gospodarka, ochrona zdrowia oraz miejsca pracy. Beata Szydło uważa, że nie można zaprzestać na działaniach, jakie zostały podjęte do tej pory.

- Powinniśmy dalej pracować nad przygotowaniem i przeprowadzeniem projektów, które będą uwzględniały solidarności i sprawiedliwość – zaznaczyła podczas wypowiedzi.

Źródło: bbc.com

Co wpłynęło na zmianę wyglądu Beaty Szydło?

Kiedy tylko nagranie znalazło się w Internecie, wielu Polaków dostrzegło ogromne zmiany w wyglądzie polityk. Niestety nie jest już tak energiczna i rozpromieniona jak kiedyś.

Czy wpływ na wygląd Beaty Szydło ma przepracowanie? Obecnie w Parlamencie Europejskim politycy mają ręce pełne pracy, ze względu na panującą na świecie sytuację. Nie ulega jednak wątpliwości, że Beata Szydło powinna nieco bardziej o siebie zadbać.