Jak informuje portal Pikio, Katarzyna Skrzynecka przechodzi obecnie trudne chwile. Okazuje się bowiem, że gwiazda bardzo mocno przeżyła śmierć brytyjskiego artysty, który zmarł niedawno, na skutek choroby nowotworowej.

Tragiczne informacje

- Z wielkim smutkiem ogłaszamy odejście Gordona, wielkiego muzyka i wspaniałego człowieka, za którym wiele osób będzie bardzo tęsknić – brzmi komunikat, który pojawił się na oficjalnym profilu muzyka, na portal Facebook.

Mowa tutaj o Gordonie Haskellu. Muzyk przyszedł na świat w 1946 roku, a w latach 70. rozpoczął swoją karierę w zespole King Crimson. Wspólna przygoda nie trwała jednak zbyt długo, bowiem wokalista postanowił spróbować swoich sił w karierze solowej.

Najpopularniejszym utworem artysty jest „How Wonderful You Are”. Utwór ten ujrzał światło dzienne w 2001 roku i niemal natychmiast pobił angielskie listy przebojów. Artysta mimo walki z chorobą nieustannie tworzył. Ostatnia płyta pojawiła się na początku 2020 roku i zdobyła niesamowite uznanie fanów.

It is with great sadness we announce the passing of Gordon, a great musician and a wonderful person who will be sadly missed by so many.

Posted by Gordon Haskell on Sunday, October 18, 2020

Katarzyna Skrzynecka nie może pogodzić się ze śmiercią artysty

Okazuje się, że wielką fanką artysty była także Katarzyna Skrzynecka, która na swoim koncie na Instagramie opublikowała wzruszający wpis, żegnając tym samym wielkiego artystę.

- Bardzo smutna wiadomość… Odszedł na Drugą Stronę Tęczy wspaniały Muzyk o przepięknym głosie Gordon Haskell… Pełen uroku, ciepła i niezwykłego filozoficznego poczucia humoru… Miałam zaszczyt Go znać… Miałam zaszczyt gościnnie wystąpić w Jego koncertach… Między innymi na Festiwalu w Sopocie… Miałam zaszczyt napisać polski tekst do jego piosenki „All in the scheme of things” i nagrać ten piękny utwór z Gordonem w duecie na płycie „KOA” oraz „Duets – Pomaton.EMI”…. Miałam zaszczyt otrzymać od Niego w prezencie kolejną piosenkę „Foolish…” wydaną w albumie „For Tea”. Będziemy tęsknić za Jego piękną muzyką, aksamitnym głosem i ciepłym uśmiechem… - napisała artystka.

View this post on Instagram

🖤 Bardzo smutna wiadomość... Odszedł na Drugą Stronę Tęczy wspaniały Muzyk o przepięknym głosie Gorfon Haskell... 🖤 Pełen uroku, ciepła i niezwykłego filozoficznego poczucia humoru... Miałam zaszczyt Go znać... Miałam zaszczyt gościnnie wystąpić w Jego koncertach... między innymi na Festiwalu w Sopocie... Miałam zaszczyt napisać polski tekst do jego piosenki "All in the scheme of things" i nagrać ten piękny utwór z Gordonem w duecie na płycie "KOA" oraz "Duets - Pomaton.EMI" .... Miałam zaszczyt otrzymać od Niego w prezencie kolejną piosenkę "Foolish..." wydaną w albumie "For Tea" ... 🖤🖤🖤 Będziemy tęsknić za Jego piękną muzyką, aksamitnym głosem i ciepłym uśmiechem.... 🖤😢 https://youtu.be/DPI9lPGvweM

A post shared by KATARZYNA SKRZYNECKA (@katarzyna_skrzynecka_official) on

Jak informował portal "Życie": ZAKAŻENIE NA SZCZYTACH KOŚCIELNEJ HIERARCHII. ARCYBISKUP STANISŁAW GĄDECKI Z POZYTYWNYM WYNIKIEM TESTU, CENTRALĘ KURII TRZEBA BYŁO ZAMKNĄĆ

Przypomnij sobie: NIE MA JUŻ Z NAMI KULTOWEGO AKTORA, ZNANEGO Z HITÓW TELEWIZJI POLSKIEJ. PRZYJACIELE I ZNAJOMI PRZEKAZALI SMUTNĄ INFORMACJĄ, WIELBICIELE ZAŁAMANI

Portal "Życie" pisał również: WIERNI MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ, OD SOBOTY NOWE ZASADY W KOŚCIOŁACH I MIEJSCACH KULTU. JEST ISTOTNE ROZPORZĄDZENIE, KAŻDY MUSI SIĘ DOSTOSOWAĆ