Katarzyna Skrzynecka to niekwestionowana gwiazda. Jest wszechstronnie utalentowana – zajmuje się nie tylko aktorstwem, jest także znana jako prezenterka telewizyjna, na swoim koncie ma również pisanie tekstów, próbowała swoich sił jako piosenkarka oraz kompozytorka.

Katarzyna Skrzynecka zrobiła dużą karierę

Gwiazda zaliczyła swój debiut w 1985 roku, gdy zagrała w produkcji „Pewnego letniego dnia”. Bardzo szybko związała się nie tylko z małym ekranem, ale także teatrem.

Katarzyna Skrzynecka nagrała sześć solowych płyt. Dodatkowo pracowała przy kilku znanych programach telewizyjnych

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka

Otrzymała wiele nagród za swoje osiągnięcia aktorskie, a także muzyczne. Zaskarbiła sobie również sympatię wielu fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą poczynania gwiazdy.

Katarzyna Skrzynecka chętnie udziela się w mediach społecznościowych i relacjonuje momenty ze swojego prywatnego życia.

Katarzyna Skrzynecka bardzo przeżywa to, co wydarzyło się w jej domu.

Katarzyna Skrzynecka jest związana z Marcinem Łopuckim, mistrzem Polski i Europy w fitnessie. Para doczekała się córki – Aliki. Wychowują również dwójkę dzieci Marcina z poprzedniego związku – Dawida i Paulę.

Ostatnio rodzina Kasi Skrzyneckiej przeżywa smutne chwile. Czy życie z pasierbami dało jej w kość? Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że Kasia Skrzynecka ma świetny kontakt z Dawidem i Paulą.

Smutek Kasi Skrzyneckiej jest spowodowany tym, że Dawid i Paula wyprowadzili się z rodzinnego domu. Aktorka bardzo to przeżywa i wciąż nie może się z tym pogodzić.

Dawid szybko się wyprowadził. Kasia chciała, żeby chociaż Paula była w domu jak najdłużej. Ale ona też już odcięła pępowinę i wynajęła mieszkanie. Kasia bardzo to przeżyła

- zdradziła znajoma Katarzyny Skrzyneckiego dla magazynu "Świat i Ludzie".

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY