Portal Pikio przekazał informację o śmierci znanej i lubianej przez Polaków aktorki – Conchaty Ferrell. Kobieta odeszła od nas 12 października, mając 77 lat. Powodem śmierci były komplikacje, jakie wystąpiły u niej wskutek zatrzymania krążenia.

Ogromna strata!

Jak przekazuje portal, aktorka już od pewnego czasu przebywała w szpitalu. Pięć miesięcy temu Conchata przeszła zawał serca, po którym przez cztery tygodnie przebywała na oddziale intensywnej terapii szpitala Sherman Oaks w Kalifornii. Następnie aktorka została przyjęta do zakładu opieki. Tam za utrzymywanie jej przy życiu odpowiedzialny był respirator.

Dodatkowo aktorka nieustannie poddawana była dializom. Spowodowane to było poważnymi problemami z nerkami, które zaczęły się u Conchaty w grudniu zeszłego roku. Problemy te także były powodem hospitalizacji.

Niestety, w ostatnich dniach życia aktorki nie mógł towarzyszyć jej ukochany małżonek. Odwiedziny w szpitalach oraz zakładach opieki są bowiem obecnie zakazane z powodu koronawirusa. Mąż gwiazdy niezwykle mocno ubolewał z tego powodu.

Polacy uwielbiali aktorkę!

Conchata swoją pierwszą rolę odegrała w 1974 roku. Jednak Polacy najbardziej znają aktorkę z serialu „Dwóch i pół” gdzie występowała od 2003 do 2015 roku. Dzięki tej produkcji zdobyła ogromną popularność i sympatię widzów.

Ponadto Conchata zagrała także w takich znanych produkcjach jak „Grace i Frankie” i „Dzika rodzinka”. Oprócz seriali, mogliśmy oglądać gwiazdę w filmach: „Edward Nożycoręki”, „Erin Brockovich” oraz „Frankenweenie” i wielu, wielu innych.

Charlie Sheen, odtwórca głównej roli w serialu „Dwóch i pół” opublikował na swoim Twitterze wpis, zadedykowany aktorce.

- Absolutnie ukochana, wytrawna profesjonalistka, prawdziwa przyjaciółka. Szokująca i bolesna strata. Berta, twoje gospodarowanie było nieco podejrzane, ale stosunki z ludźmi doskonałe – wyznał aktor.

Jak informował portal "Życie ": MICHAŁ WIŚNIEWSKI NIEZBYT PRZEJMUJE SIĘ LOSEM SWOICH POCIECH? MANDARYNA WYJAWIŁA, ILE WYNOSZĄ ALIMENTY, KTÓRE PŁACI MUZYK NA RZECZ DZIECI

Przypomnij sobie: JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT PROGRAMU "NASZ NOWY DOM"? UCZESTNICY POPULARNEJ PRODUKCJI ZABRALI GŁOS NA TEN TEMAT

Portal "Życie " pisał również: CZY UCZESTNICY PROGRAMU "KUCHENNE REWOLUCJE" MUSZĄ PŁACIĆ ZA UDZIAŁ W PRODUKCJI? PRAWDĘ NA TEN TEMAT ZDRADZIŁ JEDEN Z RESTAURATORÓW