Wiadomości TVP3 przekazały ostatnio dość wstrząsającą informację. Pan Marek od wielu lat mieszka w Załomiu. Okazuje się jednak, że jego lokal ciężko nazwać mieszkaniem, bowiem przypomina on bardziej norę. Całą sytuacja odbija się na sąsiadach, którzy pozostają jednak bezradni.

Sytuacja bez wyjścia?

Pani Monika, której mieszkanie znajduje się pod lokalem pana Marka nie wytrzymała i zgłosiła całą sytuację do sołtyski. Jak informuje portal Wtv, mieszkanie pana Marka było bowiem w opłakanym stanie. Mężczyzna od wielu lat nie sprząta, smród wydobywający się z mieszkania jest nie do wytrzymania, a dodatkowo w lokalu znajdują się już insekty. Pani Monika skarżyła się bowiem na fakt, że przez sufit przeciekają odchody.

Po interwencji sołtyski i wymianie u pana Marka mebli oraz gruntownym remoncie niebawem sytuacja wróciła do poprzedniego stanu. Co teraz?

- Ja miałam tutaj pełno robaków w domu. Dzieciom wchodziły do nosa czy do buzi wlatywał – mówiła pani Monika.

Pani Monika oraz pozostali sąsiedzi są bezradni i nie wiedzą, co dalej robić. Jedno jest pewne – tej sytuacji nie da się wytrzymać.

- Sąsiad nie wiem, jak tam on się załatwia, bo on nie ma wody bieżącej, ma zakręconą i jak załatwia się, to wszystko do mnie cieknie – tłumaczyła pani Monika pokazując zalane odchodami ściany w swojej toalecie.

Co dalej?

Co więcej, w lokalu pana Marka nieustannie dochodzi do alkoholowych libacji.

- Sprowadzał tam kolegów i koleżanki pan Marek. Pili, bardzo dużo pili. Śmierdziało w domu i w ogóle. Zgłaszałam to panu Markowi, ale on powiedział, że to jest jego, a z toalety nie korzysta i nie wie, skąd to cieknie – wyjaśniła pani Monika.

Jak donoszą Wiadomości TVP3 sprawą pana Marka ma zająć się Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleniowie. Czy jednak tym razem sprawa zostanie rozwiązana na dłuższy czas?

Jak informował portal "Życie ": ZASTOSOWANIE SIĘ DO SŁÓW TEGO DUCHOWNEGO MOŻE MIEĆ OPŁAKANE SKUTKI. DLACZEGO KSIĄDZ POSTANOWIŁ SZERZYĆ DEZINFORMACJĘ

Przypomnij sobie: RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMUJE WSZYSTKICH POLAKÓW O NIEBEZPIECZEŃSTWIE. SYTUACJA W CAŁYM KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA

Portal "Życie " pisał również: ZNANY POLSKI MUZYK APELUJE O POMOC. MARCIN MILLER WIERZY W DOBRE SERCA POLAKÓW. LICZY SIĘ KAŻDA CHWILA