Marcin Miller to osoba, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Mężczyzna zdobył przez lata ogromną popularność, którą wykorzystuje w niesamowicie dobry sposób. Jak przekazuje portal Pikio, ostatnio muzyk zwrócił się do swoich fanów z bardzo ważnym apelem. Zaznaczył, że liczy się każda godzina!

Ważny apel muzyka!

Muzyk jest liderem zespołu Boys, który od wielu lat nieustannie koncertuje i zdobywa nowych fanów, a ich przeboje są znane przez niemal każdego Polaka. Co więcej, fani grupy za pomocą mediów społecznościowych dokładnie śledzą, co dzieje się w życiu ich idoli. Tym razem zostali poproszeni o niezwykle cenną pomoc!

Marcin Miller zwrócił się do fanów o przekazanie środków na małego chłopca – Kubusia, który mieszka w Hajnówce. Jak się okazuje, chłopiec cierpi na niesamowicie poważną chorobę, a jego rodzina nie posiada tak dużych funduszy, by samodzielnie zrealizować leczenie malucha.

Kochani do naszej akcji pomocy dla Kubusia dołącza Marcin Miller zespół BOYS!!!🎶👏

Posted by Marta Ackiewicz on Tuesday, June 23, 2020

Liczy się każda pomoc!

- Ja mam dobre serce i wierzę że Wy tez macie dobre serca, więc wszyscy razem wspieramy Kubusia – zwrócił się do swoich fanów Marcin Miller, w poście opublikowanym na swoim Facebooku.

Mały Kubuś z Hajnówki choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jest to bardzo poważna choroba, która niesamowicie utrudnia dziecku życie. Aby maluch mógł normalnie funkcjonować potrzebne jest niezwykle kosztowne leczenie, na które nie stać jego rodziców. Miejmy nadzieję, że wspólnymi siłami uda się uzbierać wymaganą kwotę i pomóc chłopcu w powrocie do sprawności!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/kubus

PILNE! ❌ UDOSTĘPNIJ 🔥 https://www.siepomaga.pl/kubus Jesteśmy załamani - Kubuś ma się coraz gorzej a zbiórka stoi w...

Posted by Madzia Stachowiecka on Monday, September 14, 2020

Jak informował portal "Życie ": ZASTOSOWANIE SIĘ DO SŁÓW TEGO DUCHOWNEGO MOŻE MIEĆ OPŁAKANE SKUTKI. DLACZEGO KSIĄDZ POSTANOWIŁ SZERZYĆ DEZINFORMACJĘ

Przypomnij sobie: RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMUJE WSZYSTKICH POLAKÓW O NIEBEZPIECZEŃSTWIE. SYTUACJA W CAŁYM KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA

Portal "Życie " pisał również: NIETYPOWY APEL PAPIEŻA FRANCISZKA. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKICH SŁÓW. GŁOWA KOŚCIOŁA PORUSZYŁA NIEZWYKLE WAŻNY TEMAT DLA WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE