Anna Jantar to niewątpliwie ogromna gwiazda polskiej sceny muzycznej. Jak się okazuje, jej życie będziemy mogli obejrzeć na ekranach telewizorów. Wszystko to za sprawą nowej produkcji.

Fani Anny Jantar są zachwyceni pomysłem!

Jak informuje portal Plotek, Telewizja Polska jakiś czas temu przekazała informacje odnośnie planów nowej produkcji. Już niebawem ma bowiem zostać nakręcony serial opowiadający o życiu Anny Jantar. Córka gwiazdy, Natalia Kukulska wyraziła zgodę na nakręcenie produkcji już w lipcu. Co więcej, gwiazda zaznaczyła jednak, że ma być ona obecna podczas nagrywania serialu.

- Teraz kiedy 20-letni Jaś poszedł już na studia, 16-letnia Ania jest w liceum, a 3-letnia Laura chodzi do przedszkola, Natalia może poświęcić na projekt więcej czasu – przekazał tygodnik „Na żywo” na temat udziału Natalii Kukulskiej w produkcji serialu.

Kto zagra główną rolę?

Co ciekawe, niewykluczone jest, że Natalia Kukulska będzie brać także czynny udział w produkcji serialu. Okazuje się bowiem, że producenci są przekonani, że to właśnie piosenkarka powinna wcielić się w główną rolę i zagrać Annę Jantar.

- Producenci chcą przekonać się, czy córka Anny Jantar może zagrać własną matkę, zanim ogłosi casting do głównej roli i zacznie szukać odpowiedniej aktorki – dodaje „Na żywo”.

Fani są zachwyceni pomysłem. Do tej pory Natalia Kukulska nie wyraziła jednak swojego stanowiska na ten temat i nie wiemy czy gwiazda zgodzi się wcielić w rolę swojej tragicznie zmarłej mamy. Kiedy zatem poznamy jej decyzję i kiedy rozpoczną się zdjęcia do nowego serialu?

View this post on Instagram

14 marca miała odbyć się Msza św. w parafii św. Marii Magdaleny na warszawskim Wawrzyszewie, którą miał poprowadzić ksiądz profesor Andrzej Witko a koncelebrować mieli zaprzyjaźnieni księża a zarazem wielbiciele mamy. Dziś chciałam to ogłosić oficjalnie, bo choć uroczystości mają charakter prywatny, pomyślałam, że fani mojej mamy chętnie oddadzą wspólny hołd Annie Jantar. Ze względu na bezpieczeństwo, kierując się zdrowym rozsądkiem, Msza jest odwołana. Postaram się cały pomysł przenieść na czerwiec, w którym będziemy świętować 70 rocznicę urodzin mojej mamy. Jednak tego dnia spotkam się z Wami inaczej. Podzielę się wspomnieniami o mamie w Pytaniu na Śniadanie (godz. 10:20) a potem w programie Lajk! Mateusza Szymkowiaka (godz. 19.30)! Niedawno udzieliłam też kilku osobistych wywiadów, w których opowiadam o mamie - m.in. do Viva.pl i Onetu. Ich publikacja zapewne wkrótce. Zresztą nie o wszystkich artykułach, programach i audycjach wiem… bądźcie czujni. Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie www.nataliakukulska.pl oraz na stronie www.annajantar.pl. 🦋

A post shared by Natalia Kukulska (@natalia.kukulska) on

Jak informował portal "Życie": ROBERT LEWANDOWSKI ZNÓW OKAZAŁ SIĘ NIEWĄTPLIWYM LIDEREM. KOLEJNY, OGROMNY SUKCES NASZEGO PIŁKARZA. MAMY POWODY DO DUMY

Przypomnij sobie: MINISTERSTWO ZDROWIA NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO ZAGROŻENIA, JAKIE JEST OBECNE W NASZYM KRAJU. POLACY POWINNI ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAJNOWSZE INFORMACJE

Portal "Życie" pisał również: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY