Jak informowały media, Beata Tadla do niedawna pozostała w związku z niejakim Rafałem, jednak jeszcze przed wakacjami para rozstała się. Co ciekawe, kobieta dowiedziała się o rozstaniu z mediów społecznościowych, gdzie jej były partner opublikował informację o rozstaniu. Warto przypomnieć, że w taki sam sposób z Beatą Tadlą rozstał się Jarosław Kret.

Beata Tadla mocno strzeże swojej prywatności

Jak jednak donosi portal Plotek, piękna gwiazda nie musiała długo czekać na nową miłość. Co więcej, jakiś czas temu Beata Tadla oficjalnie potwierdziła doniesienia o zaręczynach.

- Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać – wyjawiła gwiazda.

Do tej pory nie wiadomo jednak kim dokładnie jest nowy partner Beaty. Wiemy tylko, że ma na imię Michał, a gwiazda mocno strzeże ich prywatności.

Czy gwiazda pokazała fanom pierścionek zaręczynowy?

Jednak na ostatnim zdjęciu, jakie Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych, uchyliła rąbka tajemnicy. Czuje oko fanów dostrzegło bowiem na fotografii opublikowanej w serwisie Instagram, piękny pierścionek. Czy jest to właśnie ten wyjątkowy pierścionek zaręczynowy?

- Kocykowy wieczór z Netflixem – podpisała zdjęcie gwiazda.

Fani niemal natychmiast zaczęli komentować nowe zdjęcie i zadawać pytania na temat pochodzenia pierścionka, a także komplementować urodę gwiazdy.

- Ładny pierścionek;

- Zaręczynowy? – pytali obserwatorzy.

Co ciekawe, Beata Tadla niedawno potwierdziła domysły fanów i odpisała twierdząco na pytanie, o to czy jest to pierścionek zaręczynowy. Życzymy więc dużo szczęścia i miłości!

Jak informował portal "Życie": W NIEKTÓRYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO NIEBEZPIECZNIE. INTENSYWNE OPADY MOGĄ STANOWIĆ POWAŻNE ZAGROŻENIE

Przypomnij sobie: FANI MOCNO SKOMENTOWALI DECYZJĘ ŁUKASZA Z PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA". CO TAKIEGO ZROBIŁ MĘŻCZYZNA

Portal "Życie" pisał również: NOWA POSTAĆ MOCNO NAMIESZA W SERIALU "M JAK MIŁOŚĆ". FANI MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI TYM, JAK POTOCZĄ SIĘ LOSY ICH ULUBIONYCH BOHATERÓW