Nie ulega wątpliwości, że Krzysztof Bosak jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków w naszym kraju. Jak się jednak okazuje, życie lidera Konfederacji nie jest usłane różami.

Znany polityk przeżywa teraz bardzo trudne chwile

Polityk bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami swoim prywatnym życiem. Jak okazało się w ostatnich dniach. Jak informuje portal Radio Zet, Krzysztof Bosak nie ukrywa także tych gorszych chwil.

Jak przekazał ostatnio polityk, za pośrednictwem mediów społecznościowych, ostatnie dni były dla niego niesamowicie trudne. Krzysztof Bosak musiał bowiem pożegnać swoją babcię, którą darzył ogromną miłością.

- W piątek odbył się pogrzeb mojej babci Teresy, która po niespodziewanym pogorszeniu zdrowia umarła w poniedziałek – wyjawił Krzysztof Bosak.

Krzysztof Bosak prosi obserwatorów o modlitwę i refleksję

Na swoim koncie na Facebooku, polityk zamieścił zdjęcie ze swoją ukochaną babcią, które podpisał bardzo wzruszającymi słowami. Co więcej, warto zwrócić uwagę na fakt, że było to pierwsze i ostatnie zdjęcie wnuczka i jego ukochanej babci.

- W pamięci zachowam naszą ostatnią rozmowę telefoniczną i wszystkie dobre wspomnienia – napisał lider Konfederacji.

- Babcia była ostatnim z czwórki moich dziadków, wszyscy pozostali odeszli już wcześniej. Pochodziła z Kresów i przeżyła 87 lat. Dbajcie o kontakt z dziadkami póki czas – dodał polityk.

Dodatkowo Krzysztof Bosak zwrócił się do swoich obserwatorów, aby w miarę możliwości pomodlili się za jego kochaną babcię.

Po czterech dniach wracam z mojej rodzinnej Zielonej Góry do Warszawy. W piątek odbył się pogrzeb mojej babci Teresy,...

Posted by Krzysztof Bosak on Sunday, September 27, 2020

Jak informował portal "Życie": CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Przypomnij sobie: ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE SZPITALNEGO KAPELANA, AŻ TRUDNO UWIERZYĆ W JEGO SŁOWA! OPOWIEDZIAŁ, JAK WYGLĄDA OBECNIE POSŁUGA NA ODDZIALE POŁOŻNICZYM

Portal "Życie" pisał również: TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ PODWYŻEK OPŁAT ZA PARKOWANIE CZY BILETÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ! BUDŻETY MIAST TOPNIEJĄ, TRZEBA SZUKAĆ OSZCZĘDNOŚCI