Jak podaje portal Wtv, emisja programu „Kuchenne rewolucje” trwa nieprzerwanie od ponad 10 lat. Od tego czasu produkcja zyskała niesamowite grono fanów, którzy nieustannie śledzą każdy emitowany odcinek.

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Magda Gessler, dzięki programowi „Kuchenne rewolucje” była w stanie odmienić wiele polskich restauracji. Jednak restauratorka doskonale wie, że przed nią jest jeszcze ogrom pracy! Przekonała się o tym całkiem niedawno.

W jednym z odcinków „Kuchennych rewolucji” poznaliśmy panią Agnieszkę, która to po powrocie zza granicy postanowiła otworzyć jadłodajnie. Lokal znajdował się w Kielcach na ulicy Głowackiego i nosił nazwę „Bartosz”, po interwencji Magdy Gessler zmienił ją jednak na „Wyszynk z szynką”. Pani Agata zgłaszając się do „Kuchennych rewolucji” nie spodziewała się jednak takiego obrotu spraw.

Jak poinformowała „Gazeta Wyborcza” jakiś czas po emisji odcinka ze wspomnianym lokalem, jedna z posłanek Prawa i Sprawiedliwości – Anna Krupka zgłosiła całą sprawę do Inspektoratu Pracy. Powodem tego były przede wszystkim zatrważająco niskie pensje pracowników lokalu oraz podawanie klientom np. przeterminowanej kiełbasy.

Sprawa znalazła swój koniec w sądzie

– 10 i 12 maja nasi pracownicy próbowali przeprowadzić czynności kontrolne w firmie "Wyszynk z Szynką". Lokal gastronomiczny był zamknięty, a wewnątrz nie widać było nikogo pracującego. 17 maja właścicielka firmy stawiła się w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Kielcach i oświadczyła, że od 6 maja lokal gastronomiczny jest zamknięty, a z pracownikami w tym samym dniu zostały rozwiązane umowy o pracę – wyjaśniła rzecznik OIP w Kielcach – Barbara Kaszycka, podczas wywiadu z 2016 roku.

Jak się jednak okazuje, sprawa została skierowana do prokuratury. Właścicielka lokalu została oskarżona o łamanie praw pracowniczych, a także o składanie nieprawdziwych zeznań. Finalnie, jak przekazała „Gazeta Wyborcza”, pani Agnieszka poniosła koszty sądowe, dodatkowo musiała zapłacić karę – 3000 złotych, a także usłyszała wyrok skazujący na 2.5 roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata.

Jak informował portal „Życie”: FANI DŁUGO CZEKALI NA TĘ WIADOMOŚĆ. BARBARA KURDEJ - SZATAN WRESZCIE URODZIŁA. JAK WYGLĄDA DZIECKO GWIAZDY

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ - SZATAN. FANI SĄ POD WRAŻENIEM. SYNEK GWIAZDY JEST NIESAMOWITY

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE