Według doniesień portalu Pomponik, znana dziennikarka – Hanna Lis ma za sobą bardzo trudny czas. Dziennikarka straciła bowiem swoją ukochaną mamę – Aleksandrę Stampf’l – Kedaj. Jak teraz wygląda jej życie?

Niesamowita więź mamy i córki

Hanna Lis od zawsze mówiła, że relacja jej i jej mamy jest po prostu nie do opisania. Kobiety zawsze były bardzo blisko i bardzo mocno się wspierały. Pierwszy bolesny cios Hanna Lis otrzymała w 2014 roku, kiedy to jej mama uległa zawałowi oraz wylewowi.

Kobieta nie wróciła już do pełnej sprawności fizycznej i mogła poruszać się tylko przy pomocy wózka inwalidzkiego. Co więcej, Hanna Lis wyznała, że wielokrotnie już obawiała się odejścia swojej mamy.

W sierpniu na Twitterze znanej dziennikarki pojawił się wpis, który poruszył wiele osób. Jak się okazało, z mamą Hanny Lis było coraz gorzej.

- Moja Mami. Bądźcie proszę dzisiaj z nami. Modlitwa, kciuki, dobre myśli. Wszystko nam się przyda. Z góry dziękuję – brzmiał post dziennikarki.

Instagram @hanna_lis

Trudne chwile w życiu dziennikarki

Kilka dni po opublikowanym wpisie, Hanna Lis przekazała informację o tym, że jej mama odeszła. Dziś, kiedy minęły już dwa tygodnie od tragicznych dla niej wydarzeń, zdecydowała się na zabranie głosu kolejny raz. Tym razem Hanna Lis chciała podziękować wszystkim, którzy wspierali ją w trudnych chwilach.

- Dziękuję za wszystkie Wasze dobre słowa pod moim ostatnim postem. Przeczytałam WSZYSTKIE Wasze komentarze i wiadomości. Dodały mi wiele otuchy. Jest jeszcze trochę wietrznie, ale powoli wychodzi słońce. Życie. Dziękuję - przekazała Hanna Lis w ostatnim poście na swoim Instagramie.

Instagram @hanna_lis

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SERIA WPADEK W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY". WIDZOWIE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO ZOBACZYLI NA EKRANACH SWOICH TELEWIZORÓW

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY TO JUŻ KONIEC POMOCY DLA RODZICÓW? RZĄD NIE BĘDZIE DALEJ WYPŁACAŁ ZASIŁKÓW NA DZIECI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: AFERA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST! ZAMIAST PRZEWOZIĆ POTRZEBUJĄCYM POMOCY PACJENTÓW, KARETKA SŁUŻY DO PRZEWOZU PALIWA, CHORZY NIE MOGĄ UWIERZYĆ