Niebywale odważna fotografia właśnie pojawiła się na profilu w mediach społecznościowych córki Hanny Lis. Internauci są zszokowani, nie spodziewali się takiego zachowania u dziewiętnastolatki!

Hanna Lis, jak wiadomo, jest jedną z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce.

Swoją działalność dziennikarską kobieta rozpoczęła w roku 1993, jednak największą rozpoznawalność przyniósł jej trwający ponad dziesięć lat związek z publicystą i dziennikarzem, Tomaszem Lisem. To właśnie wtedy kobieta miała swoje lata świetności w karierze.

Wiele lat Hanna Lis w swoich reportażach poruszała tematykę polityczną oraz informacyjną. Kobieta pracowała w najbardziej popularnych programach informacyjnych w stacjach: Telewizji Polskiej, TV4, a także w Polsacie.

W roku 2016 zaś Hanna Lis zajęła się mniej poważną tematyką, gdyż w swoich programach poruszała kwestie lifestyle’owe.

Kobieta ma dwie córki: 19 – letnią oraz 21 – letnią. Młodsza, Ania, właśnie opublikowała bardzo odważne zdjęcie!

Odważne zdjęcie Ani Kozińskiej!

Córka Hanny Lis pragnie studiować historię sztuki. Opublikowane niedawno odważne zdjęcie, a także inne znajdujące się na Instagramie młodej dorosłej doskonale obrazują jej fascynację sztuką – ostatnie zdjęcie, mimo iż jest odważne, przepełnione jest artyzmem, a internauci je podziwiają!

- Po wizycie w Muzeum Watykańskim zadzwoniła oburzona tym, że zwiedzający macają rzeźby, jakby to był sklep Zary, a nie świątynia sztuki". Jest bardzo dobrym fotografem, ale chce studiować historię sztuki - powiedziała dziennikarka w jednym z wielu udzielonych wywiadów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SZCZERE WYZNANIE CIĘŻARNEJ BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU