Wczoraj do naszego kraju trafiły niesamowicie smutne wieści z Białorusi. 9 września odszedł od nas Gienek Loska. Muzyk przez dwa lata próbował wrócić do stanu sprzed wylewu, niestety nie udało mu się tego osiągnąć. Dziś odbędzie się pogrzeb muzyka.

Ogromna strata!

Wylew krwi do mózgu, jakiego doświadczył Gienek Loska miał miejsce dwa lata temu. Artysta przez pewien czas był w śpiączce. Po wybudzeniu próbowano pomóc muzykowi wrócić do normalnego życia. Niestety, odszedł od nas wczoraj w wieku zaledwie 45. lat.

Wiele gwiazd związanych z polską sceną muzyczną nie może w uwierzyć w informację o śmierci Gienka Loski. Wśród nich jest także Kuba Wojewódzki, który na swoim profilu opublikował wpis zadedykowany zmarłemu artyście.

Kuba Wojewódzki pożegnał muzyka!

- Nigdy nie było nam po drodze. Uważałem, że "X Factor" to nie był program dla niego. Byłem pewny, że to nie jest świat dla niego. Był wolnym człowiekiem. I takim pozostał. Tak go zapamiętam – napisał Wojewódzki.

Jak jednak przypomina portal Plejada, kiedy Gienek Loska wystąpił w programie „X-Factor” Kuba Wojewódzki nie był przekonany co do jego osoby.

- Dziękujemy. Wiesz, że jesteś dla nas wielkim znakiem zapytania. Wychodzi facet, który mówi tak, jakby miał śpiączkę – powiedział Wojewódzki po występie Gienka Loski w castingu do programu „X-Factor”.

Finalnie muzyk wygrał program. Po pewnym czasie był gościem znanego programu „Kuba Wojewódzki” gdzie udzielił obszernego wywiadu na temat swojej muzycznej drogi. Jego śmierć jest ogromną stratą dla sceny muzycznej.

Nigdy nie było nam po drodze. Uważałem, że X Factor to nie był program dla niego. Byłem pewny, że to nie jest świat dla niego. Był wolnym człowiekiem. I takim pozostał. Tak go zapamiętam. k.

Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on Thursday, September 10, 2020

Jak informował portal "Życie": RODZINA I FANI ANDRZEJA STRZELECKIEGO SĄ ZASKOCZENI TAKIM ROZWIĄZANIEM? NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEJ PROPOZYCJI OD PRODUCENTÓW "KLANU"

Przypomnij sobie: OPŁATY JAKICH ŻĄDA ZARZĄD CMENTARZA SĄ NIESAMOWICIE WYSOKIE. MIESZKAŃCY JEDNEGO Z MIAST W CENTRALNEJ POLSCE NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ

Portal "Życie" pisał również: DRUGIE OBLICZE ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO? POLITYK ODŻYŁ I JEST TERAZ ZUPEŁNIE INNYM CZŁOWIEKIEM. ZABAWNE ZACHOWANIE BYŁEGO MINISTRA ZDROWIA