W czasie pandemii koronawirusa wszyscy Polacy dokładnie poznali ówczesnego ministra zdrowia – Łukasza Szumowskiego. W naszym kraju nie ma chyba osoby, która nie wie czym zajmował się ten polityk.

Łukasz Szumowski udał się na wypoczynek!

Jednak po decyzji o odejściu w mediach zawrzało na temat byłego ministra, a wśród wielu opinii bardzo często pojawiały się te, które rzucały na Łukasza Szumowskiego niezbyt korzystne światło.

Jak informuje portal Pudelek, niedługo po odejściu ze stanowiska ministra zdrowia, Łukasz Szumowski wyjechał na wakacje. Jak się okazuje razem z przyjacielem wybrali się na rejs jachtem po Wyspach Kanaryjskich.

Zdjęcia z wypoczynku, które bardzo szybko pojawiły się w mediach spowodowały, że o byłym ministrze zdrowia zaczęto mówić „celebryta”. Jak jednak Łukasz Szumowski wyjawił w ostatnim wywiadzie, którego udzielił dla Radia RMF FM, niezbyt pasuje mu to określenie.

- Na pewno nie celebryta, to jest określenie, które na pewno do mnie nie pasuje. Nie ta waga, nie ten wiek. (...) Mam nadzieję, że jest to mocno przekręcone określenie mojej osoby. To jest jedna z rzeczy, która mi bardzo przeszkadza. Jest to niewygodne, nieprzyjemne, zawsze ceniłem sobie prywatność, stąd ucieczka na morze – powiedział były minister zdrowia.

Jak wyglądały wakacje byłego ministra?

Dziennikarz, który prowadził wywiad z ministrem postanowił jednak zgłębić jak Łukasz Szumowski spędził wakacje. Dodał bowiem, że nie każdego stać na taki luksus.

- Spędziłem około dziesięciu dni na morzu z jedną osobą. Wydawało mi się, że będzie można odrobinę prywatności uzyskać żeglując po oceanie, a okazuje się, że nawet tam niestety ktoś robi zdjęcia. To nie jest przyjemne, ale wakacje się udały, spędziliśmy wiele godzin żeglując. Byliśmy we dwóch, także było bezpiecznie – wyjaśnił Łukasz Szumowski.

- Dla luksusu dwóch osób można powiedzieć, że było wygodnie. Jacht oczywiście wspaniały, bardzo dzielna jednostka, ale ma raptem 12 metrów, dwie kajuty i 20 lat – dodał były minister.

Na koniec wywiadu Łukasz Szumowski zagrał na fortepianie, jednak nie pochwalił się tym, jak śpiewa. Mimo tego, były minister zdrowia i tak wypadł w wywiadzie bardzo dobrze! Do tej pory nie mogliśmy usłyszeć muzycznych popisów byłego ministra!

Jak informował portal "Życie": RODZINA I FANI ANDRZEJA STRZELECKIEGO SĄ ZASKOCZENI TAKIM ROZWIĄZANIEM? NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEJ PROPOZYCJI OD PRODUCENTÓW "KLANU"

Przypomnij sobie: OPŁATY JAKICH ŻĄDA ZARZĄD CMENTARZA SĄ NIESAMOWICIE WYSOKIE. MIESZKAŃCY JEDNEGO Z MIAST W CENTRALNEJ POLSCE NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ

Portal "Życie" pisał również: PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY BĘDZIE PRZEPROWADZAĆ KONTROLE W DOMACH. CO BĘDĄ SPRAWDZAĆ I JAKIE SĄ KARY