Jeszcze kilka miesięcy temu Władysław Kosiniak – Kamysz starał się o zdobycie zaufania Polaków i wygraną w wyborach prezydenckich. Niestety, polityk nie odniósł sukcesu na arenie politycznej. Jednak ma powód do radości z nieco innego powodu.

Szczęścia w polityce zabrakło, ale...

Już w ubiegłym roku Władysław Kosiniak – Kamysz oraz jego żona Paulina zostali rodzicami po raz pierwszy. Wtedy na świat przyszła ich córeczka Zofia. Jednak w maju tego roku, żona polityka potwierdziła, że spodziewają się drugiego dziecka.

Mimo ciąży, Paulina nieustannie wspierała swoje męża w kampanii prezydenckiej. Pojawiała się razem z nim na spotkaniach z wyborcami oraz nieustannie pomagała mu podejmować nowe działania podczas trwania całej kampanii.

Nie ulega więc wątpliwości, że ostatnie miesiące były dla rodziny polityka bardzo intensywne. Kampania prezydencka, a do tego ciąża żony nie pozwalały, aby odpocząć. Jednak ostatnio Władysław Kosiniak – Kamysz poinformował na swoim Twitterze, że doszło do szczęśliwego rozwiązania.

Źródło: tokfm.pl

Ogormna radość rodziców!

Na opublikowanym zdjęciu widzimy uśmiechniętych rodziców, którzy nie mogą napatrzeć się na swoje maleństwo. Jak się okazuje, Władysław Kosiniak – Kamysz wraz z żoną powitali na świecie córeczkę, której dali na imię Róża! Radości rodziców nie ma końca!

Pod postem niemal natychmiast pojawiły się setki komentarzy i życzeń od bliskich, a także od wyborców polityka. Wszyscy składają najserdeczniejsze życzenia dla rodziców oraz maleństwa. My również życzymy wiele zdrowia dla maleństwa i dla mamy!

Jak informował portal "Życie": POLSKA MUZYKA ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ, KIM JEST SENSACYJNY ZWYCIĘZCA OPOLSKICH DEBIUTÓW? PRAWIE WYGRAŁ KIEDYŚ „MAM TALENT”, WALCZY O MARZENIA MIMO CHOROBY

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: CO ZE ZMIANĄ PATRYCJI Z „PROJEKTU LADY” W DAMĘ? NIE TAKICH REZULTATÓW SPODZIEWALI SIĘ WIDZOWIE I JURORKI PROGRAMU, CO DZIEJE SIĘ Z UCZESTNICZKĄ