W ostatnim czasie nie brak nietypowych sytuacji w sklepach. Czasami wynika to ze stanu upojenia alkoholowego, jednak w wielu przypadkach nie do końca wiadomo, co jest przyczyną dziwnych zachowań.

Tym razem w jednym z warszawskich sklepów Carrefour Express mężczyzna… rozpoczął bójkę. Poza jej uczestnikami w lokalu znajdowali się także inni, zdezorientowani i wystraszeni klienci.

Bójka w markecie. O co poszło?

Jak informuje portal o2, wszystko działo się w niedzielny poranek. W sklepie Carrefour Express przy ul. Grójeckiej w Warszawie doszło do rękoczynów. Mężczyzna najpierw uderzył pięścią w twarz innego z klientów, czemu przyglądali się przerażeni gapiowie.

Sklep/screen Pexels
Sklep/screen Pexels

Nie wiadomo, skąd wzięło się takie zachowanie klienta. W trakcie wybuchu agresji zaczął także wyzywać kasjerkę. Nie udało się dowiedzieć, co stało się pobitemu klientowi.

Bardzo szybko zjawiła się ochrona sklepu oraz policja. Możliwe, że sprawa trafi do sądu.

„Jak poinformował właściciel sklepu franczyzowego, w sytuacji zagrożenia, działając zgodnie z procedurą, obsługa wezwała agencję ochrony i policję. Właściciel przekazał też, że w tego typu sytuacjach kieruje sprawę do sądu, wówczas gdy sklep ponosi stratę, np. ma zniszczenia. Zawsze współpracuje też z policją i ewentualnymi poszkodowanymi, m.in. udostępniając nagrania z monitoringu” – deklaruje Carrefour Polska w swoim oświadczeniu.

Sklep Carrefour przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Źródło: Facebook
Sklep Carrefour przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Źródło: Facebook

„Pragniemy podkreślić, że w Carrefour Polska zawsze stawiamy bezpieczeństwo personelu i klientów na pierwszym miejscu” – podkreślają przedstawiciele sieci sklepów.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: WZMOŻONE KONTROLE POLICJI. MIESZKAŃCY MAJĄ PROBLEMY Z DOSTOSOWANIEM SIĘ DO PRZEPISÓW. KILKASET POUCZONYCH W OSTATNIM TYGODNIU

Portal Życie pisał również o… JAK WYGLĄDAŁY TEGOROCZNE WAKACJE PREZESA PIS? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ WSPÓŁPRACOWNIK JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO