Chcę ci opowiedzieć o sytuacji, którą obserwowałem wczoraj. Wieczorem wyszedłem z pracy na Khreshchatyk i poszedłem do kawiarni kupić kawę, przy kasie była mała kolejka (pierwsza była z wyglądu babcia lub bezdomna, lub bardzo biedna, dwóch młodych chłopców, mężczyzna w średnim wieku i ja).

Więc ta babcia powiedziała sprzedawcy, że bardzo zmarzła i poprosiła o nalanie jej szklanki gorącej wody.

Myślałem, że sprzedawca odmówi jej i poprosi o wyjście z kawiarni, ale się myliłem, sprzedawca zrobił jej herbatę, załadował pełną paczkę wszelkiego rodzaju ciastek, zapakował bułkę, położył na stole i powiedział, że teraz przyniosą gorącą zupę. Babcia nie wierzyła w swoje szczęście i prawie płakała.

Ponieważ zajęło to trochę czasu, dwaj młodzieńcy za babcią zaczęli głośno oburzać się krzycząc, że w kawiarni w centrum miasta nie powinno być dozwolone, nie mówiąc już o służeniu wszelkiego rodzaju bezdomnym.

Kiedy nadeszła ich kolej na zamówienie, sprzedawca ignorując ich, zaczął przyjmować zamówienia od drugiego mężczyzny za nimi.

Chłopcy byli oburzeni, że ich pominięto i otrzymali odpowiedź od sprzedawcy: „tutaj takich jak wy nie obslugujemy”. Można zobaczyć reakcję chłopaków, krzyczeli i obrażali, aby zadzwonić do kierownika.

Kiedy kierownik przyszedł i dowiedział się o całej sytuacji, po prostu odesłał tych gości z kwitkiem i poprosił ich, aby więcej nie przychodzili do kawiarni. Tak więc, jeśli sprzedawca lub kierownik tej kawiarni to czyta niech wie, że postąpił właściwie. I chcę życzyć tym dwóm facetom, aby nauczyli się szanować innych ludzi i byli bardziej uprzejmi.

Jak informował portal "Życie": NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO