Krzysztof Jackowski nieustannie zabiera głos na temat tego co dzieje się w naszym kraju i na świecie. Jego aktywność wzrosła jeszcze bardziej od czasu, kiedy postanowił założyć swój własny kanał na portalu YouTube.

Wizjoner znów zabrał głos

Jasnowidz już niejednokrotnie przekazywał nam wizje i przepowiednie, których był pewny. Jak informuje portal Pomponik, wizjoner również tym razem ma nam coś ważnego do przekazania.

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi wizjami podczas ostatniej transmisji na portalu YouTube. Jak się okazuje, jasnowidz nie wyklucza, że już wkrótce staniemy przed widmem wojny. Co dokładnie powiedział wizjoner?

- Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, bardzo mnie niepokoi okres tej jesieni z kilku przyczyn. Pierwsza rzecz: nie sądzę, absolutnie nie sądzę, aby na pandemii można było ujechać dłużej, jak do początku wiosny przyszłego roku. Raczej dłużej się nie da, bo ludzie się tym zmęczą, ludzie zrozumieją, że coś jest nie tak i przestanie to mieć swoją siłę - zaczął wizjoner.

Co takiego wyjawił jasnowidz?

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, co do tego, że już niebawem świat będzie musiał zmierzyć się z kolejną wojną! To przerażająca wizja!

- Pierwsze słowa, co mi się kojarzy: Palestyna, wojska na ulicach. Boże, ja się boję mówić, ale... Palestyna... powiem wam tak, Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to, co się ma wydarzyć i co być może jeszcze w tym roku się zacznie. Powtórzę to po raz następny: ta wojna zacznie się z powietrza - mówił wizjoner.

Czy uważacie, że wizje Krzysztofa Jackowskiego mają szansę się spełnić?

Jak informował portal "Życie": JUŻ WKRÓTCE EMERYTÓW I RENCISTÓW CZEKAJĄ PODWYŻKI. CZY ŚWIADCZENIOBIORCY BĘDĄ Z NICH ZADOWOLENI

Przypomnij sobie: ILE TELEWIZJA POLSKA JEST W STANIE ZAROBIĆ NA MECZACH Z LEWANDOWSKIM I BIAŁO-CZERWONYMI? TO NAPRAWDĘ WIELKIE SUMY, KWOTY WYCIEKŁY DO MEDIÓW

Portal "Życie" pisał również: NIE BĘDZIE PODWYŻEK DLA NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE? SENATOROWIE PODJĘLI DECYZJĘ W SPRAWIE NOWELIZACJI USTAWY O ZAROBKACH POLITYKÓW