Aktorka postanowiła, że opublikuje w sieci fotorelację, która została wykonana podczas ważnej rodzinnej ceremonii. O co dokładnie chodzi?

Celebrytka uwielbia dzielić się prywatnym życiem

Jak informuje portal Pudelek, Joanna Moro uwielbia dzielić się na portalach społecznościowych swoim prywatnym życiem. Szczególnie aktywna stała się od chwili, kiedy na świecie pojawiła się jej córeczka - Ewa.

Co ciekawe, fani niejednokrotnie byli już zirytowani częstością pojawiania się zdjęć i relacji nawiązujących do dziecka. Jednak okazuje się, że aktorka nic sobie z tego nie robi!

Jak się okazuje, w ubiegłą niedzielę miały miejsce chrzciny małej Ewy. Z tego też powodu artysta pochwaliła się ceremonią oraz wystawną imprezą.

Chrzest odbył się w rodzinnym mieście aktorki, czyli w Wilnie. Jak sama przyznała, był to najpiękniejszy dzień w jej życiu.

- Kochani, to był najwspanialszy dzień w moim życiu!!! Chrzest naszej kochanej kruszynki - Ewa Teresa - jesteś naszym cudem bożym - brzmi podpis pod opublikowanymi zdjęciami.

Instagram @joannamoro.official

Impreza kosztowała mnóstwo pieniędzy?

Jak można się domyślać, rodzinna impreza z okazji chrzcin Ewy nie należała do najtańszych. Gwiazda była ubrana niemal tak samo jak jej mała córeczka. Nie zabrakło także wykwintnego tortu oraz niesamowitego wystroju.

- Dziś krótko, bo brak mi słów, emocje biorą górę, a słów podziękowań należy się tysiące - podsumowała ceremonię wzruszona Joanna Moro.

Czy uważacie, że chrzest dziecka to najlepszy moment na organizowanie tak wystawnego przyjęcia? I czy tak otwarcie powinno się tym chwalić w mediach społecznościowych?

Instagram @joannamoro.official

Jak informował portal "Życie": EWA DEMARCZYK NIE MIAŁA TYLE SZCZĘŚCIA W ŻYCIU PRYWATNYM, CO W ŻYCIU ZAWODOWYM. JEJ MAŁŻEŃSTWA OKAZAŁY SIĘ WIELKĄ KLAPĄ. DLACZEGO

Przypomnij sobie: CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADRIANA KALSKA SPODZIEWAJĄ SIĘ DZIECKA? WSKAZUJE NA TO JEDEN MAŁY SZCZEGÓŁ, INTERNAUCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" pisał również: NIEZWYKLE PORUSZAJĄCA FOTOGRAFIA. OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIE AGNIESZKI WOŹNIAK – STARAK Z MĘŻEM. FANI NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŁEZ