Już na początku czerwca Polskę obiegła bardzo smutna informacja o tym, że Andrzej Strzelecki zmaga się z bardzo poważną chorobą. Rodzina aktora, na czele z jego córką dokładała wszelkich starań, aby ratować jego życie.

Tragiczne wieści

Mimo ogromnych nadziei oraz zorganizowanej zbiórki na leczenie aktora, Andrzej Strzelecki odszedł od nas 17 lipca tego roku, pozostawiając po sobie ogromną pustkę.

Jak informuje portal Pikio.pl, około miesiąca przed śmiercią, Andrzej Strzelecki zdecydował się na rozmowę z dziennikarzami TVP. Podczas wywiadu zabrał głos na temat swojej choroby. Poinformował, że choruje na nieoperacyjnego raka oskrzeli oraz płuc.

Podczas wywiadu Andrzej Strzelecki wykazywał ogromną nadzieję na to, że będzie jeszcze dobrze. Aktor był gotów do walki z chorobą. Co więcej, cieszył się z faktu, że jakiś czas temu w Stanach Zjednoczonych wprowadzono lek, który może pomóc mu w walce z nowotworem.

– Czy to nie jest szczęście? Mam nadzieję, że i tym razem mnie nie opuści - powiedział aktor podczas wywiadu dla stacji TVP.

Źródło: YouTube

Choroba zmieniła aktora nie do poznania

Rozmowa Andrzeja Strzeleckiego dla „Bądźmy razem. TVP” ukazała, jak bardzo choroba wpłynęła na wygląd aktora. Mężczyzna stracił dość sporo kilogramów, jego twarz wyglądała na zmęczoną. Trudnością było dla niego także mówienie oraz oddychanie. Widząc taki obraz nie sposób było nie uronić ani jednej łzy.

Aktor nie krył również wzruszenia tym, jak bardzo jego znajomi, a także fani zaangażowali się w zbiórkę funduszy na jego leczenie.

– Jestem bardzo wdzięczny koleżankom, kolegom ze środowiska, że się w tak fantastyczny sposób zjednoczyli. Bardzo Wam dziękuję! – wyznał aktor podczas wywiadu.

Śmierć Andrzeja Strzeleckiego wywołała ogromny smutek zarówno w środowisku aktorskim, jak i wśród fanów aktora. Wszyscy bowiem wierzyli do ostatniej chwili, że uda się pomóc aktorowi.

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W ŻYCIU PIOTRA KRAŚKO. CZY MAŁŻEŃSTWO PREZENTERA PRZETRWA TAKĄ PRÓBĘ