Wśród pakunków, jakie otrzymała pewna para na weselu znajdował się prezent zaadresowany wyłącznie do Panny Młodej i to od koleżanki z pracy jej świeżo poślubionego męża. Gdy kobieta otworzyła paczkę nie mogła uwierzyć własnym oczom, a później do głowy przyszło jej tysiące myśli.

Postanowiła podzielić się swoją historią z internautami, a ci w większości nie mają wątpliwości, co może się kryć za zawartością pudełka. Są przekonani, że to dowód zdrady męża kobiety!

Tajemniczy prezent skierowany tylko do Panny Młodej zachwiał zaufaniem kobiety do świeżo poślubionego męża

Na tym ślubie było wielu gości, a wśród nich znalazła się koleżanka z pracy narzeczonego Panny Młodej. To właśnie ona postanowiła „pomóc” młodej kobiecie prezentem zaadresowanym wyłącznie do niej.

Marysia wzięła ślub z ukochanym po wielu latach związku i ceremonia miała być symbolem ich wielkiej miłości. Kto by się spodziewał, że problemy pojawią się niemal od razu po podróży poślubnej. Sytuację tę przedstawiono w serwisie Wirtualna Polska, cytowanym przez Pikio.pl.

Małżonkowie pojechali do Azji i gdy wrócili, postanowili zajrzeć do prezentów, które zostały po weselu do odpakowania. Jeden z nich zdziwił Marysię, gdyż był zaadresowany wyłącznie do niej.

Kobieta zajrzała do pakunku, a tam znalazła niezwykle kusą bieliznę i pejcz. To jednak nie wszystko – w środku znajdował się liścik z napisem „oby wam się w końcu układało”.

Koleżanka z pracy jej męża miała być wspólna dobrą znajomą, a mężczyzna zapytany o tę sprawę odpowiedział, że ma ona specyficzne poczucie humoru i to tyle. Sytuacja nie dawała jednak spokoju młodej mężatce i postanowiła zasięgnąć języka w Internecie.

Użytkownicy sieci są przekonani, że to wyraźny sygnał od tamtej kobiety, że sypiała z mężem kobiety, gdy ci byli jeszcze narzeczeństwem, stąd wiedza o tym, że parze nie układało się w łóżku. Stwierdzili również, że ten prezent nadaje się na wieczór panieński, a nie ślub.

fot. Pikist

Jak informował portal "Życie": RCK APELUJE DO MILIONÓW POLAKÓW O PILNĄ POMOC. KAŻDA SEKUNDA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIELE OSÓB W POTRZEBIE

Przypomnij sobie: ILE WYNOSZĄ DZIŚ DODATKI DO EMERYTUR I RENT? TYLE WYNOSZĄ PO WALORYZACJI ŚWIADCZEŃ DLA SENIORÓW W 2020 ROKU

Portal "Życie" pisał również: NAD MORZEM WCALE NIE JEST TAK DROGO, JAK MÓWIĄ? SUMY NA NIEKTÓRYCH PARAGONACH KRĄŻĄCYCH PO INTERNECIE ZASKAKUJĄ TURYSTÓW