Wieczór wyborczy po drugiej turze wyborów prezydenckich został zorganizowany w Pułtusku. U boku Andrzeja Dudy pojawiły się oczywiście najważniejsze kobiety w jego życiu, żona - Agata Duda oraz córka - Kinga Duda.

Co takiego wydarzyło się podczas wieczoru wyborczego?

Jak podaje portal radiozet.pl wieczór wyborczy nie był jednak zbyt szczęśliwy dla Agaty Dudy, która nie zdołała powstrzymać emocji jakie nią targały. Były one tak silne, że żona prezydenta postanowiła zabrać głos, mimo że do tej pory miało to miejsce niezwykle rzadko.

Jak wszyscy zauważyli, kiedy Agata Duda wzięła do rąk mikrofon, jej mąż subtelnie przypomniał jej o czymś.

Źródło: independent.ie

O co dokładnie chodziło?

Jak się okazuje, Agata Duda postanowiła przywitać dziennikarzy w czasie, w którym zaplanowane było odegranie naszego narodowego hymnu. To właśnie o tym fakcie przypomniał jej prezydent Andrzej Duda.

Co ciekawe, Agata Duda dość dosadnie wyjaśniła swoje postępowanie przez ostatnie pięć lat kadencji męża. Wyznała, że nie zabierała głosu podczas prezydentury Andrzeja Dudy, bowiem chciała w ten sposób zamanifestować swój sprzeciw, wobec kłamstwom oraz dezinformacji jaką szerzą media.

- Drogie media, drodzy dziennikarze, mówiliście i pisaliście, że nie wypowiadam się. Drodzy dziennikarze, zapomnieliście dodać, że nie wypowiadałam się do mediów. Nie wypowiadałam się do mediów, ale przez te pięć lat rozmawiałam z Polakami, rodakami, na każdym ze spotkań - wyznała Agata Duda.

- Chciałabym, żebyście również Wy szanowali i Polaków i polityków. Chciałabym, żebyście szanowali mój wybór. Dużo mówicie o tolerancji, natomiast pozbawiacie mnie mojego własnego wyboru. Jeżeli nie chciałam udzielać wywiadów, to był mój własny wybór - zakończyła wypowiedź żona prezydenta.

Czy w takim razie, podczas następnej kadencji prezydenta Andrzeja Dudy mamy spodziewać się częstszego udzielania się w mediach Agaty Dudy? O wszystkim przekonamy się już niebawem.

Źródło: polandin.com

Jak informował portal "Życie": JEST SZANSA NA DODATKOWE ŚRODKI OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH. KTO I ILE MOŻE DOSTAĆ

Przypomnij sobie: RCK APELUJE DO MILIONÓW POLAKÓW O PILNĄ POMOC. KAŻDA SEKUNDA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIELE OSÓB W POTRZEBIE

Portal "Życie" pisał również: CZY PRZEWIDYWANIA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO TYM RAZEM OKAŻĄ SIĘ TRAFNE? JAKIE WIEŚCI MA DLA NAS JASNOWIDZ? JEGO WIZJE SĄ ZASKAKUJĄCE