Kiedy Andrzej Duda sprawował prezydenturę podczas swojej pierwszej kadencji, zarówno jego żona, jak i córka pozostawały w jego cieniu. Jednak podczas wieczoru prezydenckiego po drugiej turze wyborów prezydenckich, Kinga Duda niespodziewanie zabrała głos. Jakie miało to skutki?

Kinga Duda zamierza aktywnie uczestniczyć w polityce?

Jak informuje portal Super Express, Kinga Duda wygłosiła przemówienie tuż po ogłoszeniu wyników podczas wieczoru wyborczego, po drugiej turze wyborów prezydenckich. Słowa, która wypowiedziała spowodowały dość spore zamieszanie.

- Chciałabym zaapelować, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, jaki mamy kolor skóry, kogo popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy jesteśmy równi, nikt nie zasługuje na to, by być obiektem nienawiści - powiedziała córka prezydenta.

Jak się jednak okazuje, nie wszystkim spodobał się taki krok Kingi Dudy. Spora część polityków, a także znanych osób mocno skomentowała jej przemówienie. Jedną z nich była Karolina Korwin - Piotrowska.

Źródło: iwanttoknow9.blogspot.com

Mocna krytyka w kierunku córki prezydenta

- Wszystko super, obrazek miodzio, tylko następnym razem, kiedy Twój szanowny tata, będzie bezkarnie i publicznie obrażał, niszczył i odczłowieczał innych, także Twoich rówieśników, kolegów, koleżanki, w imię zachowania władzy i konsekwentnego dzielenia ludzi, zareaguj szybciej, a nie z wieloletnim opóźnieniem - skomentowała kobieta.

Co więcej, głos na temat słów wypowiedzianych przez Kingę Dudę podczas wieczoru wyborczego zabrał także popularny polski aktor, Stanisław Brejdygant. List opublikowała na swoim koncie na Facebooku, Krystyna Janda.

- Proszę wpłynąć na ojca... Cieszę się, jeśli – o czym świadczyłoby Pani życzenie zgody i wspólnoty - ma Pani podobne poglądy do moich i moich synów. Proszę zatem dokonać cudu - napisał aktor, kierując swoje słowa do Kingi Dudy.

Czy córka prezydenta Andrzeja Dudy odpowie na list? Czy w najbliższych dniach przedstawi oficjalnie swoje stanowisko i aktywnie włączy się w działalność polityczną?

STANISŁAW BREJDYGANT LIST OTWARTY DO PANI KINGI DUDY ​Postanowiłem zrobić takie oto karkołomne założenie – a przy...

Posted by Krystyna Janda on Wednesday, July 15, 2020

Jak informował portal "Życie": JEST SZANSA NA DODATKOWE ŚRODKI OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH. KTO I ILE MOŻE DOSTAĆ

Przypomnij sobie: RCK APELUJE DO MILIONÓW POLAKÓW O PILNĄ POMOC. KAŻDA SEKUNDA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIELE OSÓB W POTRZEBIE

Portal "Życie" pisał również: WZRUSZAJĄCA POSTAWA KSIĘDZA ZASŁUGUJE NA NAŚLADOWANIE. NIEKTÓRZY PORÓWNUJĄ GO DO ŚW. FRANCISZKA, MÓWI, ŻE KAŻDY MA WSTĘP DO KOŚCIOŁA