Martę Manowską możemy oglądać jako prowadzącą takie programy jak „Rolnik szuka żony”, czy też „Sanatorium miłości”. Ostatnio gwiazda została także gospodynią programu „Ośmiu wspaniałych”.

Wielkie serce gwiazdy

Nie od dziś wiadomo, że Marta Manowska bardzo mocno angażuje się w swoją pracę. Niejednokrotnie mogliśmy oglądać, jak prezenterka nawiązuje bardzo silne emocjonalnie więzi, z uczestnikami programów, które prowadzi. Nie inaczej jest i w tym przypadku.

Jak informuje portal teleshow.wp.pl, Marta Manowska zwróciła się do swoich fanów o pomoc dla jednego z uczestników programu „Ośmiu wspaniałych”. Dokładnie chodzi o Łukasza Steca.

Jak się okazuje, ostatnie powodzie, które przetoczyły się przez nasz kraj pozbawiły mężczyznę majątku. Ponadto zdecydował się ratować swoją bliską osobę, co niemal nie skończyło się tragedią. Łukasz Stec o wszystkim dokładnie opowiedział na portalu zrzutka.pl, gdzie uruchomił zbiórkę na nową przyszłość dla siebie.

Zdjęcie pochodzi ze zbiórki Łukasza Steca: https://zrzutka.pl/kupno-auta-i-pomoc-w-odbudowaniu-nowej-rzeczywistosci-po-powodzi

Mężczyzna zbiera pieniądze na nowy start

- Gdy człowiek ma dwie ręce i nogi, powinien cieszyć się życiem, gdy jednak w ciągu minuty jest na skraju życia i śmierci, bo ratując bliską osobę, omal nie zostaje wciągnięty przez rwącą rzekę, w sekundę przewartościowuje swoje życie i nagle jakby wszystko poza tym, że się udało, przestaje mieć znaczenie. Wszystko jednak przemija i po każdej katastrofie trzeba zacząć dalej żyć... Jednak bez pomocy osób o dobrych sercach może to być bardzo, ale to bardzo trudne, a nawarstwiający się stres i negatywne myśli tylko potęgują uczucie beznadziei i bezsilności - brzmi wpis mężczyzny na stronie zbiórki.

Jak się okazuje, sprawą bardzo przejęła się właśnie Marta Manowska, która na swoim profilu na Facebooku zachęca fanów do pomocy Łukaszowi.

- Słuchajcie, jeden z 'Ośmiu Wspaniałych', który pięknie walczy o siebie i swojego syna, potrzebuje naszej pomocy. Wspomóżmy jeśli możemy - brzmi wpis Marty Manowskiej.

Udało się uzbierać już ponad połowę z oczekiwanej kwoty. Czy apel Marty Manowskiej odniesie sukces i Łukaszowi uda uzbierać się całą kwotę?

Słuchajcie Jeden z „8 wspaniałych” który pięknie walczy o siebie i swojego syna potrzebuje naszej pomocy Wspomóżmy jeśli możemy ❤️

Posted by Marta Manowska to ja on Tuesday, July 14, 2020

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI