Sytuacja jaka miała miejsce w jednym z koszalińskich autobusów mrozi krew w żyłach. Mężczyzna zdemolował praktycznie cały pojazd. Jaka była przyczyna takiego zachowania?

Pasażerowie nie wiedzili co robić

Całe zdarzenie odegrało się wczoraj, 14 lipca o godzinie 17:30, w autobusie kursującym na linii numer 16.

Jak podaje portal Super Express, awantura wybuchła gdy do mężczyzny podeszła kontrolerka w celu sprawdzenia czy razem ze swoją partnerką skasowali odpowiednie bilety. Jak się potem okazało, kontrola ta wywołała u podróżującego bardzo skrajne emocje.

- Autobusem podróżowała para z dzieckiem. Mieli bilet, niestety nie był skasowany. W takich sytuacjach wystawiany jest mandat. Podczas rozmowy pan stawał się coraz bardziej agresywny, aż w końcu zaatakował kontrolerkę - wyjaśnia kierownik działu organizacji przewozów MZK Koszalin - Anna Wolny.

To jednak nie był koniec agresywnego zachowania do jakiego posunął się mężczyzna. Wandal zaczął demolować cały pojazd!

Źródło: transportpubliczny.pl

Mężczyzna wpadł w niesamowity szał

- Zaczął krzyczeć i biegać po autobusie. Twierdził, że nikt nie ma prawa przetrzymywać ich w autobusie. Groził powybijaniem szyb w pojeździe. W pewnym momencie podbiegł od tyłu do kontrolerki i zaczął ją dusić. Gdy kobieta wyrwała się, napastnik chwycił za młotek do wybijania szyb w razie zagrożenia. Następnie wybił dwie szyby i chciał wyskoczyć z autobusu - opowiedziała Anna Wolny w wywiadzie.

Do obezwładnienia awanturnika ruszył kierowca, który prowadził autobus, a także pozostali kontrolerzy. Finalnie na miejsce zdarzenia została wezwana policja, która zatrzymała mężczyznę.

MZK w Koszalinie ogłosił, że straty spowodowane agresją mężczyzny wynoszą 10 tysięcy złotych.

Żródło: MZK Koszalin

Jak informował portal "Życie": KONTROLERZY ROZPOCZĘLI PRACĘ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI, KARY MOGĄ TRAFIĆ DO MILIONÓW POLAKÓW. JAK USTRZEC SIĘ ZAPŁACENIA NAWET 700 ZŁOTYCH

Przypomnij sobie: LOKALE GASTRONOMICZNE W CAŁEJ POLSCE PRZECHODZĄ MASOWE KONTROLE. NIE JEST DOBRZE, KLIENCI MAJĄ SIĘ CZEGO OBAWIAĆ

Portal "Życie" pisał również: WZRUSZAJĄCA POSTAWA KSIĘDZA ZASŁUGUJE NA NAŚLADOWANIE. NIEKTÓRZY PORÓWNUJĄ GO DO ŚW. FRANCISZKA, MÓWI, ŻE KAŻDY MA WSTĘP DO KOŚCIOŁA