Podczas trwającej kampanii wyborczej kandydaci na stanowisko prezydenta robią wszystko, aby otworzyć się przed Polakami i nawiązać z nimi swego rodzaju więź. Jakie słowa padły z ust Rafała Trzaskowskiego?

Politycy otwierają się przed Polakami

Przed nami druga tura wyborów prezydenckich, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Który z kandydatów zostanie prezydentem Polski? Tego dowiemy się już za kilka dni.

Obecnie nadal trwa kampania prezydencka podczas której kandydaci chcą jak najbardziej otworzyć się przed społeczeństwem. W tym celu udzielają dużej ilości wywiadów, w których opowiadają o swoim życiu prywatnym.

Jak informuje portal Super Express, Rafał Trzaskowski wraz ze swoją żoną opublikowali na Twitterze filmik, w którym opowiadają o swoim prywatnym życiu. Oboje zdobyli się na szczere wyznania na temat ich związku. Jak się okazuje, to Małgorzata Trzaskowska wybrała mieszkanie dla całej rodziny.

- Dałam mężowi wybór, że jeśli chce zobaczyć, gdzie będziemy mieszkać to może przyjechać obejrzeć mieszkanie- wyznała żona Rafała Trzaskowskiego.

Twitter: Rafał Trzaskowski

Jak wygląda życie rodziny Rafała Trzaskowskiego?

Rodzina Trzaskowskich zamieszkuje jedno z mieszkań znajdujących się na warszawskim Ursynowie. Razem z rodziną mieszka także papuga oraz pies!

Co ciekawe, Małgorzata Trzaskowska w wywiadzie przyznała, że od momentu w którym poznała Rafała Trzaskowskiego była pewna, że to właśnie on zostanie jej mężem. Co na to sam zainteresowany?

- Pomyślałem sobie, że już nie ma wyjścia - wyznał ze śmiechem Rafał Trzaskowski, kiedy tylko wspomniał o ślubie.

Podczas wywiadu Rafał Trzaskowski wyznał także, że uwielbia eksperymentować w kuchni, a jego niespotykanych dań jako pierwsza próbują ukochana córka.

Polityk bardzo mocno angażuje się także w wychowanie swoich pociech. Jak się okazuje, wspiera dzieci w nauce, szczególnie języków obcych oraz historii.

Jak informował portal "Życie": POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA ZMIANY W BANKOMATACH. TEGO JESZCZE NIE BYŁO, BĘDZIE MNIEJ BANKNOTÓW PRZY WYPŁACIE

Przypomnij sobie: CZY CZEKAJĄ NAS CIĘCIA MINIMALNEJ PENSJI? DO MEDIÓW WYCIEKŁY NIEPOKOJĄCE INFORMACJE, SĄ SPRZECZNE Z OBIETNICAMI

Portal "Życie" pisał również: TO, JAK ZAPISUJEMY ZNAK X UJAWNIA NASZĄ OSOBOWOŚĆ, TWIERDZĄ EKSPERCI OD GRAFOLOGII. PROSTY TEST ZDRADZA NASZE DRUGIE JA