Obraz może przekazać tysiąc słów, ale czy dwie linie mogą ujawnić naszą osobowość? Otóż – co może być zaskoczeniem – mogą!

Według jednego z testów symulacyjnych przeprowadzanych w mediach społecznościowych wystarczy dowiedzieć się. Jak piszemy znak X, aby poznać sekrety swojej psychiki.

Magazyn Oprah poprosił grafologa Kathi McKnight o wyjaśnienie, co oznacza każdy ze sposobów stawiania znaku X. Spójrz na poniższy diagram i zobacz interpretację poniżej ... czy naprawdę się zgadza?

#1

Kathi, ekspertka od pisma ręcznego, powiedziała Oprah Magazine, że jeśli zapisujemy X za pomocą dwóch przeciwstawnych ruchów i zaczynamy od prawego dolnego rogu, oznacza to, że chociaż chcemy i możemy patrzeć w przyszłość i iść śmiało do przodu to ciągle niepotrzebnie żyjemy przeszłością.

#2

Jeśli rysujemy obie linie w podobny sposób jak w punkcie 1, ale zaczynamy od lewego dolnego rogu to chcemy natychmiast zerwać z przeszłością i wymazać ją całkowicie, spalić za sobą mosty.

#3

Zaczynając pisać znak X od prawego górnego rogu linią w dół do lewego dolnego określamy się jako buntownik bez powodu. Nie chcemy się dostosowywać ani dopasowywać, ale nie mamy powodu do walki z normami społecznymi.

#4

Jeśli pisząc X zaczynamy od prawego dolnego rogu, idąc w kierunku lewego górnego to mimo prób skupienia się na przyszłości, część nas wciąż ma ochotę się cofnąć – tak jakby prowadzić samochód patrząc tylko przez lusterko wsteczne.

#5

Pierwsza połowa tego X - narysowana od prawego górnego rogu do lewego dolnego - jest wykonana „poprawnie”, ale druga połowa - narysowana od lewego dolnego rogu do prawego górnego - jest zapisana w odwrotnym kierunku. To dowód na to, że żyjesz według własnych zasad.

#6

W tej metodzie nie ma nic „standardowego”. Taki sposób zapisania X świadczy o tym, że podobny porządek świadczy o naszych predyspozycjach do wprowadzania nowych trendów.

#7

Większość ludzi pisze swoje X w ten sposób, ponieważ szkoły uczą pisać alfabet - od lewej do prawej. Trzymanie się tej metody jako dorosłego oznacza, że ​​nie masz tendencji do odchodzenia od normy i cenisz porządek i równowagę.

#8

Podobnie jak większość tych opcji (oprócz #7), jeśli zaczniesz od prawego górnego rogu to znak, że wolisz myśleć nieszablonowo.

fot. Instagram @oprahmagazine

Jak informował portal "Życie": POLACY OBAWIAJĄ SIĘ O SWOJE ZDROWIE. W POLSCE PANOSZY SIĘ GROŹNA ROŚLINA, BLISKIE SPOTKANIE Z NIĄ MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ POPARZENIEM

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE Z DEBATAMI PREZYDENCKIMI TRWA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZAPROSZENIE DO DEBATY KANDYDATÓW W TVP, TREŚĆ BUDZI WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" pisał również: NIESAMOWITA POSTAWA PANNY MŁODEJ URATOWAŁA KOBIETĘ W WIELKIEJ OPRESJI. ZDJĘCIA OBIEGŁY CAŁY ŚWIAT