Krzysztof Jackowski znany jest w całej Polsce ze swoich przepowiedni, które niejednokrotnie bywają bardzo kontrowersyjne. Nie inaczej jest i tym razem. Co takiego zapowiedział jasnowidz?

Niezbyt optymistyczne wizje

Wizjoner od pewnego czasu prowadzi swój kanał w serwisie YouTube, na którym dzieli się z fanami swoimi spostrzeżeniami. Krzysztof Jackowski jest tam bardzo aktywny. Szczególnie widać to było na początku pandemii koronawirusa, kiedy nieustannie przekazywał obserwatorom swoje przemyślenia i przewidywania na temat rozwoju sytuacji.

Nie ulega chyba wątpliwości, że tegoroczna pogoda nie jest dla nas łaskawa. Podczas dnia jest bardzo parno i gorąco, a kiedy przychodzi wyczekiwany przez wielu deszcz, powoduje on ogromne katastrofy, jak np. powodzie i miejscowe podtopienia.

Krzysztof Jackowski w swoich ostatnich rozważaniach postanowił pochylić się właśnie nad pogodą. Jak podaje portal Super Express jasnowidz nie ma wątpliwości, że tak niebezpieczna i dynamiczna pogoda zostanie z nami na dłużej. Jak twierdzi wizjoner, lato będzie niezwykle upalne, a jednocześnie deszczowe. Nagłe zmiany powody przyniosą ze sobą jeszcze wiele zniszczeń i musimy się na to przygotować.

YouTube

Jaka będzie jesień w tym roku?

Jackowski nie ma też wątpliwości co do tego, jak będzie wyglądać tegoroczna jesień.

- Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu - wyznał Krzysztof Jackowski.

Przepowiednia jaką przedstawił znany jasnowidz odnośnie tegorocznego lata sprawdziła się praktycznie całkowicie. Czy w takim razie jasnowidz ma rację również co do jesiennej aury?

Jak informował portal „Życie”: DZIECI ZNÓW SĄ ZAGROŻONE. WYKRYTO KOLEJNE OGNISKO KORONAWIRUSA W JEDNYM Z PRZEDSZKOLI W NASZYM KRAJU

Przypomnij sobie: POLACY BĘDĄ ZASKOCZENI. JUŻ OD DZIŚ WCHODZĄ W ŻYCIE ZUPEŁNIE NOWE ZASADY. POJAWIŁA SIĘ OFICJALNA INFORMACJA RADY MINISTRÓW

Portal „Życie” pisał również: GDAŃSK: MIESZKAŃCY MOGĄ UBIEGAĆ SIĘ JUŻ O ZNACZĄCE DOFINANSOWANIE Z WFOSiGW. JAKIE WARUNKI TRZEBA SPEŁNIĆ