Życie Agaty Kuleszy nie było ostatnio usłane różami. Jednak okazuje się, że aktorka wreszcie odżyła!

Poważne zmiany!

W ostatnim czasie Agata Kulesza musiała stawić czoła emocjom, jakie towarzyszyły jej podczas rozwodu ze swoim mężem. Okazuje się jednak, że obecnie aktorka jest na dobrej drodze do odzyskania równowagi!

Agata Kulesza kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku opublikowała zdjęcie ze swojego urlopu nad morzem. Jak widać, aktorka jest na nim bardzo szczęśliwa!

Jak donosi portal Pomponik.pl, Agata Kulesza przyznała, że dostrzegła pozytywy kwarantanny, podczas której mogła złapać oddech i poświęcić się rozmyślaniom nad swoim życiem. Co więcej, aktorka w jednym z wywiadów opowiadała, że dzięki kwarantannie dostrzegła piękno świata i nauczyła się cieszyć z codziennych rzeczy.

Źródło: Onet Kultura

Co nowego wydarzyło się w życiu Agaty Kuleszy?

Jak donosi portal Pomponik.pl, już kilka miesięcy temu kiedy to Agata Kulesza po długim czasie zmieniła swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, pod fotografią natychmiast pojawiły się komentarze z gratulacjami.

Wynikało to z tego, że czujni obserwatorzy, tuż obok aktorki dostrzegli przystojnego mężczyznę. Prawdopodobnie jest to Marian Prokop, z którym Agata Kulesza przyjaźni się już od wielu lat.

Jak się okazuje, Marian Prokop był przyjacielem zarówno Agaty Kuleszy, jak i jej męża. To on towarzyszył kobiecie podczas rozwodu. Czy zatem już niedługo okaże się, że Agatę Kuleszę i Mariana Prokopa łączy coś więcej? I kto jest tajemniczym fotografem, który zrobił aktorce ostatnie zdjęcie nad morzem?

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Polecamy także: BARBARA KURDEJ-SZATAN JUŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ PRZYJŚCIA NA ŚWIAT SWOJEGO DZIECKA. PRZYSZŁA MAMA PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOIMI PRZYGOTOWANIAMI

Może zainteresuje Cię to: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN PONOWNIE ZOSTAŁA MAMĄ. CZY GWIAZDA BĘDZIE SIĘ STARAĆ O 500 PLUS

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE