Operacje plastyczne zyskują ostatnio coraz większą popularność. Decydują się na nie także coraz młodsze osoby.

Nowa moda

Ich celem jest poprawa wyglądu i przywrócenie ludziom radości i satysfakcji z życia. Wielu osobom, które np. przeszły poważne wypadki czy też urodziły się z pewnymi nieprawidłowościami w wyglądzie, chirurgia plastyczna daje nadzieję na lepsze życie.

Niestety wiele osób, szczególnie kobiet, zaczęło w ostatnim czasie nadmiernie korzystać z możliwości jakie dają operacje plastyczne.

Jak podaje portal Lelum.pl, tak było również w przypadku młodej dziewczyny z Bułgarii. Kobieta od urodzenia była obdarzona urodą. Jej piękne brązowe oczy nadawały jej twarzy blasku. Jednak po pewnym czasie młoda studentka przestała być zadowolona z tego jak wygląda.

Jak sama mówiła, nie podobało jej się to, że nie wyróżnia się niczym spośród innych osób. Zdecydowała się więc na skorzystanie z usług chirurgii plastycznej.

Ogromne zmiany w wyglądzie kobiety

Niestety, w pewnym momencie zatraciła się w tym wszystkim i poddawała się kolejnym zabiegom. Łącznie przeszła ich piętnaście.

Dziewczyna zdecydowała się nawet na umieszczenie implantów między piersiami. Wiele osób uważa, że wygląda to niesmacznie, a nawet jest powodem drwin.

23 - latka uważa, że osiągnęła taki cel, jaki zamierzała. Twierdzi, że teraz się sobie podoba i jej wygląd daje jej niesamowitą satysfakcję.

Instagram: andrea.andrea345

Instagram: andrea.andrea345

Młoda dziewczyna regularnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie Niestety zdecydowana większość osób mocno krytykuje jej obecny wizerunek.

Bez wątpienia wygląd młodej dziewczyny przyciąga uwagę, czy jednak tak powinna wyglądać kobieta? Okazuje się, że wielu osobom taki wizerunek bardzo się podoba.

Instagram: andrea.andrea345

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: DOBRE RADY NASZYCH BABĆ I DZIADKÓW. TERAZ JUŻ WIEMY, ŻE WARTO BYŁO ICH SŁUCHAĆ

Jak informował portal Życie: TA HISTORIA TO PRZESTROGA DLA WIELU RODZICÓW. WYSTARCZYŁA CHWILA NIEUWAGI I MAMA STRACIŁA SWOJE DZIECKO NA ZAWSZE. CHŁOPIEC ZJADŁ OWOC I NAGLE ODSZEDŁ

Portal „Życie” pisał również: NASTOLETNIA MATKA BYŁA PRZEKONANA, ŻE JEJ DZIECKO NIE PRZEŻYŁO PORODU. TO, CO STAŁO SIĘ 69 LAT PÓŹNIEJ TO PRAWDZIWY CUD