Mayra Rosales na co dzień mieszka w Teksasie. Jedenaście lat temu przypadł jej dość niechlubny tytuł. Została ona bowiem najgrubszą kobietą na świecie.

Ogromna otyłość

Dodatkowo, Mayra przeszła przez dość przykre wydarzenia, bowiem niesłusznie została oskarżona o śmierć swojego bratanka. Na szczęście w toku postępowania okazało się, że kobieta jest niewinna.

Jednak to właśnie ten moment okazał się być przełomowym w jej życiu. Wiedziała, że właśnie teraz musi odmienić swój los.

Mayra Rosales w swojej szczytowej wadze ważyła 450 kilogramów. Taka waga spowodowała, że problemem było dla niej wykonywanie nawet codziennych czynności. Jednak determinacja nie pozwoliła jej się poddać.

Na samym początku Mayra skonsultowała się ze specjalistami z dziedziny medycyny. Wtedy też zapadła decyzja o chirurgicznym zmniejszeniu żołądka. Kobieta wiedziała, że jest to tylko pierwszy krok na długiej drodze do celu, a nie natychmiastowe rozwiązanie wszystkich problemów.

Zaraz po operacji Mayra oddała się pod opiekę dietetyków oraz trenerów personalnych. Współpraca na obu płaszczyznach, żywieniowej oraz aktywności fizycznej, pozwoliła jej na osiągnięcie niesamowitych efektów.

YouTube

Niesamowita historia kobiety!

Jak podaje portal Radio Zet, finalnie Mayra zrzuciła 350 kilogramów! To niesamowity sukces, który zdołało jej się osiągnąć dzięki uporowi, wytrwałości, a przede wszystkim dzięki temu, że stosowała się do zaleceń jakie nakładali jej specjaliści.

Gepostet von Mayra Rosales am Sonntag, 25. Mai 2014

Kobieta przyznaje, że obecnie czuje, że żyje. Cała przemiana przyczyniła się do zmiany jej wyglądu, ale sama twierdzi również, że wiele zmieniło się w jej psychice. Obecnie o wiele bardziej cieszy się z życia i z tego jak wygląda.

Niewątpliwie Mayra jest inspiracją dla wielu osób, do tego aby zawalczyć o siebie i nie bać się zmian!

Przypomnij sobie o… DUMA ROZPIERA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. NAJPOPULARNIEJSZY POLSKI PIŁKARZ NIEUSTANNIE CHWALI SIĘ CÓRECZKAMI. SĄ NAJNOWSZE ZDJĘCIA

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ