Niejednokrotnie wiele kobiet nie ma pojęcia o tym, że jest w ciąży. Jednak przeważnie taka sytuacja ma miejsce w pierwszych tygodniach. W przypadku tej kobiety było zupełnie inaczej.

Niesamowita historia

Pewnego dnia Lizzie Quah, mieszkająca na co dzień w stanie Illinois nagle zaczęła odczuwać bardzo silny ból brzucha. Kobieta natychmiast udała się do szpitala ponieważ była przekonana, że przechodzi właśnie atak kolki nerkowej i chciała oddać się w opiekę specjalistów.

Jednak, jak przekazał portal Metro, 23-letnia kobieta nie była zupełnie świadoma tego, co się dzieje.

Młoda kobieta przyjechała do szpitala ze swoją mamą. Jak się okazuje, mama Lizzie również nie rozpoznała sytuacji.

Kiedy kobiety dotarły do szpitala natychmiast zostały skierowane pod opiekę lekarzy, jednak żadna z nich nie spodziewała się tego co chwilę usłyszały.

Instagram: lizzie_quaah

Nikt nie spodziewał się takiej diagnozy!

Jak się bowiem okazało, przyczyną bóli, które odczuwała Lizzie nie była kamica nerkowa, a akcja porodowa!

Zaledwie kilka godzin po przyjęciu do szpitala Lizzie została mamą! W prawdziwość tej historii niesamowicie trudno jest uwierzyć.

Młoda kobieta przez dziewięć miesięcy nie zorientowała się, że jest w ciąży! Jak mogło to być możliwe?

Portal Radio Zet wyjaśnia, że lekarze zdiagnozowali u Lizzie ciążę powikłaną. Dokładnie kobieta przez całą ciążę zmagała się z tzw. łożyskiem przednim. Takie położenie łożyska może powodować krwawienia przypominające miesiączkę, dlatego też Lizzie mogła nie pomyśleć o tym, że jest w ciąży.

Finalnie wszystko skończyło się szczęśliwie i Lizzie urodziła zdrowego maluszka. Młodej mamie życzymy wszystkiego dobrego!

Instagram: lizzie_quaah

Przypomnij sobie o… JANUSZ KORWIN MIKKE PRZYŁAPANY NA PLAŻY. DZIWNE ZACHOWANIE ZNANEGO POLITYKA PRZYKUŁO UWAGĘ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA W POLSCE. W NIEKTÓRYCH REJONACH SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI

Portal Życie pisał również o… WAŻNA DECYZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. DONIESIENIA NA TEMAT LECZNICZYCH WŁAŚCIWOŚCI JEDNEGO Z LEKÓW OKAZAŁY SIĘ FAŁSZYWE