Kilka miesięcy temu media donosiły, że Tomasz Stockinger zachorował na poważne w skutkach zapalenie płuc. Po wyleczeniu choroby okazało się jednak, że to nie koniec problemów zdrowotnych aktora.

Ciężkie chwile aktora

U Tomasza Stockingera zdiagnozowano bowiem poważne problemy kardiologiczne. Niestety, ich skutkiem musiała być operacja, która została przeprowadzona w lutym tego roku.

Na szczęście, aktora zdołało się operować tuż przed wybuchem epidemii koronawirusa w naszym kraju. Jak się okazało, Tomasz Stockinger był operowany z powodu dość poważnej wady, która obejmowała zastawkę serca.

Finalnie jednak wszystko dobrze się skończyło. Jednak z powodu epidemii oraz długiej rehabilitacji, po operacji musiał zostać w szpitalu ponad dwa miesiące.

Tomasz Stockinger / interia.pl

Powolny powrót do zdrowia

Jednak obecnie, Tomasz Stockinger jest już w domu. Aktor udzielił nawet wywiadu dla portalu „Fakt”, w którym wyjawił, co zrobił jako pierwsze kiedy tylko wrócił do domu po tak długiej nieobecności.

Pierwsza rzecz, jaką zrobiłem po powrocie do domu, to usiadłem w fotelu i odtworzyłem sobie z pamięci, wszystko co mnie spotkało. Przypomniałem sobie poranek, kiedy bardzo, bardzo źle się poczułem i zostałem zawieziony do szpitala. To było na początku lutego – opowiadał Tomasz Stockinger.

- I teraz po dwóch miesiącach usiadłem na tym samym fotelu, z którego wcześniej ledwo wstałem. Każdy ma w domu swoje ulubione miejsce, gdzie lubi przesiadywać. I dla mnie to jest fotel – kontynuował aktor.

W jednym z poprzednich wywiadów, Tomasz Stockinger przyznał, że przeszedł przez naprawdę trudne chwile w swoim życiu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i obecnie aktor może już odpoczywać w domowym zaciszu.

Tomasz Stockinger / YouTube

Przypomnij sobie o… RODZINA LEWANDOWSKICH TO ZGRANY ZESPÓŁ! POPULARNA TRENERKA POKAZAŁA, JAK ICH STARSZA CÓRKA KIBICUJE TACIE PODCZAS MECZU. ZDJĘCIE ROZCZULI KAŻDEGO

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o…ELŻBIETA JAWOROWICZ POMAGA POPULARNEJ AKTORCE. KOBIETA MOŻE STRACIĆ MAJĄTEK ŻYCIA