Mama Zenka Martyniuka rzadko pojawia się publicznie i nie jest przyzwyczajona do życia w blasku fleszy, jak jej syn, który od dekad jest jednym z najbardziej znanych muzyków disco polo. Teresa Martyniuk podbiła jednak serca Polaków, gdy pojawiła się na scenie podczas benefisu lidera zespołu Akcent. Co wiemy na temat mamy Zenka Martyniuka?

Nie da się ukryć, że Zenek Martyniuk święci triumfy od lat, a zespół Akcent ma na koncie aż 17 albumów i dziesiątki hitów, z czego najsłynniejsze to "Dziewczyno z klubu disco", "Życie to są chwile", "Pragnienie miłości", "Przekorny los", "Moja gwiazda" czy też "Przez twe oczy zielone". Warto jednak pamiętać o tym, że Zenka Martyniuka nie byłoby na polskiej scenie muzycznej, gdyby nie jego mama, Teresa Martyniuk.

Mama muzyka pojawiła się podczas benefisu Zenka w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku i dosłownie skradła show.

Mama Zenka Martyniuka zawsze pozostawała w cieniu swego znanego syna. Co wiemy o Teresie Martyniuk? Matka króla disco polo kryje wiele tajemnic

70-letnia mama Zenka Martyniuka wciąż zamieszkuje rodzinny dom w Gredelach. Dom został wyremontowany, ale tak, aby był komfortowy dla seniorki. Pani Teresa uwielbia swoją okolicę, na co dzień krząta się po gospodarstwie w roboczym fartuchu i choć osiągnęła już wiek emerytalny to od 40 lat nieustannie prowadzi punkt skupu mleka.

Siostra Zenka wyjaśnia, że mama wciąż pracuje, bo chce mieć zajęcie. Jest przyzwyczajona do ciężkiej pracy całe życie i zwyczajnie nie potrafi usiedzieć na miejscu. Teresa Martyniuk jest bardzo dumna z syna, choć czasem brakuje jej Zenka w rodzinnym domu.

„Zenek przyjeżdża do nas, kiedy tylko może, ale, niestety, rzadko udaje mu się trafić na niedzielny obiad. Raczej wpada tu w ciągu tygodnia, kiedy nie ma koncertów. Czasem nawet nocuje w swoim pokoju na poddaszu!” – mówi pani Teresa, cytowana przez Plejadę.

fot. Youtube @TVP Info

Jak informował portal "Życie": ZA JAKIE GRZESZY KSIĄDZ NIE UDZIELI NAM ROZGRZESZENIA? WIELE OSÓB NIE MA POJĘCIA, ŻE ISTNIEJĄ TAKIE WINY! WARTO WIEDZIEĆ, ZANIM PÓJDZIEMY DO SPOWIEDZI

Przypomnij sobie: WIELKA AKCJA NA RZECZ BEZDOMNYCH ZAKOŃCZONA SUKCESEM! SETKI OSÓB NIE MIAŁO MIEJSCA DO SPANIA. Z POMOCĄ PRZYSZLI WOLONTARIUSZE, WYKORZYSTUJĄC PARKING

Portal "Życie" pisał również: GAZ UŻYTY W ZAKONIE W JEDNYM Z MIAST W POLSCE? NIEBYWAŁE WYDARZENIA W ZGROMADZENIU SALEZJANÓW! POLICJĘ DO ZDUMIEWAJĄCEJ SYTUACJI WEZWAŁ JEDEN Z KSIĘŻY