Pewnie zastanawiacie się, jak Ania i Robert zachowują się, gdy nie są akurat na świeczniku. W swoich czterech ścianach nie mają hamulców i mogą się czasem powygłupiać, co nie przystoi podczas oficjalnych wyjść i przemówień. Dowodem na to jest zdjęcie udostępnione ostatnio przez Anię.

Anna i Robert Lewandowscy zakochali się w sobie, gdy ich kariera dopiero nabierała tempa. Razem stawiali pierwsze kroki w świecie mediów i biznesu. Ich życie na przestrzeni lat bardzo się zmieniło. Mimo wszystko są razem i wspierają się w ciężkich momentach. A tych z pewnością nie brakuje. Robert przeżywa każdą rozgrywkę na boisku, a jego żona angażuje się w coraz to nowe projekty. Niedawno premierę miały jej nowe naturalne kosmetyki. Do tego wspólne wychowują 2,5-letnią Klarę, która jest już małą panienką.

Znany polski piłkarz udowodnił właśnie, że jest „śmieszkiem”. Dlaczego? Podczas gdy Ania pozowała do zdjęcia przed lustrem, wyłonił się w tle, żeby z głupkowatą miną załapać się w kadr. Znana celebrytka opatrzyła to wymownym opisem: „Mistrz drugiego planu”.

Zobacz również: PROJEKTANTKA KRYTYKUJE PIERWSZĄ DAMĘ! ZNAMY SZCZEGÓŁY

To także może Cię zaciekawić: SPRZECIW WOBEC NOWEGO PROGRAMU RZĄDU. MNÓSTWO POLAKÓW NIEZADOWOLONYCH ZE ŚWIADCZEŃ!

Źródło: „jastrzabpost.pl”