Agata Duda, odkąd została Pierwszą Damą, regularnie pojawia się u boku męża podczas publicznych wystąpień. Jak na żonę prezydenta przystało, za każdym razem zachwyca klasą i nienagannym stylem, który pokochały jej wielbicielki. Nie zawsze wszystkim się podoba, to jak wygląda. Projektantka Lidia Kalita skrytykowała ją za to, jak nosi swoje kreacje.

Agata Duda słynie z wyważonego stylu. Czasem do swoich outfitów dodaje ciekawe, ożywiające dodatki w zaskakujących kolorach. Lubi raczej stonowane barwy, klasyczne kroje i obuwie. Wierna jest jednemu uczesaniu, a jej makijaże są zawsze stonowane.

Przy okazji ważnych spotkań głów państw, portale obszernie rozpisują się o kreacjach, które miały na sobie bohaterki spotkań. Szczególnie zawsze porównywane są Agata Duda i Melania Trump.

O ich stylu wypowiedziała się słynna polska projektantka Lidia Kalita, która stwierdziła:

„Wydaje mi się, że obie te panie nie wyrażają zbyt wiele emocji swoją twarzą. Ubranie jest bardzo ważne, ale ważna jest też osobowość i dobra energia. Tak naprawdę nie ma znaczenia w co się ubierają, po prostu ich nie widać.”

Okazuje się, że według projektantki ważne jest też jak się nosi ubrania i nawet najdoskonalsza stylizacja ginie, kiedy osoba ja nosząca nie wyraża emocji. To dosyć zaskakująca ocena.

Zobacz również: CO DALEJ Z KS. TYMOTEUSZEM SZYDŁO? DUCHOWNI SPEKULUJĄ!

To także może Cię zaciekawić: SPRZECIW WOBEC NOWEGO PROGRAMU RZĄDU. MNÓSTWO POLAKÓW NIEZADOWOLONYCH ZE ŚWIADCZEŃ!

Źródło: „jastrzabpost.pl”