Wigilijne uszka to tradycyjne danie na naszych stołach podczas świąt. Magda Gessler zdradziła nam swoją tajemnice, dzięki której uszka zawsze będą nam wychodziły. Ich przygotowanie jest niezmiernie proste, a wychodzą za każdym razem, dzięki fantastycznemu trikowi.

Czerwony barszcz będzie jeszcze smaczniejszy, jeśli skorzystacie z tego przepisu. Znana restauratorka zdradziła sekret, co zrobić, by danie zawsze było idealne.

Przepis Magdy Gessler sprawi, że wigilijny wieczór nabierze jeszcze lepszego smaku. Ta wyjątkowa niezwykła noc będzie smakować, tak dobrze, że następne potrawy, które znajdą się na wigilijnym stole pójdą w odstawkę, a każdy będzie oczekiwał dokładki barszczu z tymi uszkami.

Do przygotowania ciasta potrzebujesz: mąki, letniej wody oraz szczypty soli.

Niezbędne do farszu będą: cebula biała, borowiki suszone, masło, bułka tarta, liść laurowy, ziele angielskie, pieprz oraz sól.

Przygotowanie ciasta jest banalnie proste, wystarczy połączyć wszystkie składniki, aż otrzymamy jednolitą masę. Następnie trzeba przykryć ciasto miską i odstawić, aby odpoczęło. W tym czasie można zacząć przygotowywać farsz.

Grzyby zalej wodą, dodaj liść laurowy i ziele angielskie oraz sól i ugotuj. Cebulę pokrój w drobną kosteczkę i usmaż na maśle. Po ugotowaniu, grzyby drobno posiekaj, dodaj cebulę, trochę bułki tartej, na koniec dopraw solą i pieprzem.

Tak przygotowany farsz nakładamy na uformowane z ciasta kółeczka, które możesz wyciąć przy pomocy kieliszka. Na jedno wigilijne uszko użyj pół łyżki farszu. Ugotuj w osolonej wodzie. Sekret, który zdradza Magda Gessler jest niesamowicie prosty. Moment, gdy uszka zaczynają wypływać na powierzchnię wody, oznacza, że są już gotowe.

Warto sobie przypomnieć: MAGDA GESSLER MA SWOJEGO GURU

Portal "Życie" pisał: MAGDA GESSLER W CZŁUCHOWIE: "SEKTA DIABELSKA". CO NA TO KRZYSTOF JACKOWSKI, POLSKI JASNOWIDZ I MIESZKANIEC MIEJSCOWOŚCI

Portal "Życie" pisał również o: KRYZYS W ZWIĄZKU WIKTORII GASIEWSKIEJ I ADAMA ZDROJKOWSKIEGO. POJAWIŁY SIĘ DONIESIENIA O ICH ROZSTANIU