Filip Chajzer wraz z Małgorzatą Ohme są jednymi z prowadzących program „Dzień Dobry TVN”. Od pewnego czasu w mediach jest głośno na temat prywatnego życia Filipa Chajzera. Jak wiadomo, jakiś czas temu znany dziennikarz postanowił odejść od swojej partnerki, zostawiając także ich syna.

Chajzer znów jest zakochany

Jak zaznacza portal Jastrząb Post, cała relacja rozpadła się ponieważ Filip Chajzer wdał się w romans. To jednak nie jest koniec kontrowersji. Ostatnio dziennikarz zapozował do zdjęcia razem z byłym mężem swojej kochanki. Nie da się ukryć, że internauci byli nieco zaskoczeni.

Wiadomo, że wybranką serca Filipa Chajzera jest Anna M. Jędrzejuk, niegdyś żona projektanta garniturów luksusowych – Rodrigo De La Garzy. Jak wiadomo para rozstała się w pokojowy sposób i do dziś nieustannie utrzymują ze sobą kontakt.

Nietypowa relacja mężczyzn

Co więcej, Filip Chajzer poznał Rodrigo De La Garzę, kiedy pojawiał się na przymiarkach w jego salonach. Mężczyzna pojawił się wczoraj w programie „Dzień Dobry TVN”, a powodem jego wizyty była akcja Fundacji TVN Podaruj Misia.

Panowie przez cały czas trwania programu miło ze sobą rozmawiali, a nawet zrobili sobie wspólne zdjęcie. Nie widać, aby z powodu związku Chajzera i Jędrzejuk, były między nimi jakiekolwiek niedopowiedzenia.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ