Małgorzata Foremniak szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce, a pozycję zapewniła jej między innymi rola doktor Zosi w serialu „Na dobre i na złe” emitowanym przez wielu dekad na antenie TVP2. Aktorka od dawna nie gra już w produkcji, ale od lat możemy ją podziwiać w roli jurorki w show TVn „Mam Talent!’.

Według doniesień tygodnika „Świat i ludzie”, Małgorzata Foremniak niezwykle serio traktuje swoje obowiązki na planie znanego talent show i mimo sporych problemów zdrowotnych podchodzi do pracy jako profesjonalistka. Serwis Plotek wyjaśnia, że podczas kręcenia kolejnych epizodów musiała zmagać się z bardzo silnym bólem.

Małgorzata Foremniak ma duże problemy zdrowotne i walczy z dotkliwym bólem. Nie daje jednak po sobie tego poznać nawet na planie „Mam Talent!”

Jak przekonują informator czasopisma, aktorka podchodziła tak profesjonalnie do swojej postawy podczas pracy na planie, że nawet członkowie produkcji i współpracownicy gwiazdy nie zdawali sobie sprawy z tego, z czym faktycznie zmaga się aktorka. Poważne dolegliwości dokuczają jej od bardzo długiego czasu.

Co dzieje się z Małgorzatą Foremniak? Aktorka cierpi z powodu problemów z uzębieniem, a ból miał być na tyle poważny, że zaburzał jej sen. Gwiazda postanowiła poszukać specjalisty i dowiedziała się, że praca nad schorzeniem będzie wymagała sporo czasu.

To złożony i kłopotliwy problem dotyczący mojego uzębienia. Wymaga to czasu i pracy wielu specjalistów, ale jestem w dobrych rękach – wyjaśnia Foremniak na łamach tygodnika.

Jak informował portal "Życie News": STALI WIDZOWIE „KUCHENNYCH REWOLUCJI” MOGĄ DOZNAĆ NIEMAŁEGO ZASKOCZENIA. MAGDA GESSLER ZACZYNA MIEĆ PROBLEMY, A STATYSTYKI NIE KŁAMIĄ. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: DZIWNA ODPOWIEDŹ PRZEMYSŁAWA CZARNKA NA TRUDNĄ SYTUACJĘ W OŚWIACIE. MINISTER NIE WIDZI PROBLEMU W BRAKU CHĘTNYCH NAUCZYCIELI DO PRACY W SZKOŁACH

Portal "Życie News" pisał również: PREMIER Z POWAŻNYM APELEM DO SPÓŁEK ENERGETYCZNYCH. MATEUSZ MORAWIECKI ZAPOWIADA ROZLICZANIE Z NARZUCANYCH MARŻ. W TEN SPOSÓB CENY MAJĄ ZNACZĄCO SPAŚĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEBYWAŁE NAGRANIE Z OCHRANIARZAMI KAROLA III TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI PRZEKONUJĄ, ŻE TO NIE SĄ PRAWDZIWE DŁONIE PRACOWNIKÓW KRÓLEWSKIEJ OCHRONY