Czy ochroniarze nowego króla Wielkiej Brytanii używają protez dłoni podczas zabezpieczenia otwartych spotkań monarchy? Ta przedziwna teoria spiskowa krąży w Internecie od momentu opublikowania w sieci mocno zastanawiającego nagrania, które wywołało liczne głosy internautów.

Do sieci trafił bowiem filmik, na którym możemy zobaczyć moment witania się króla Karola III z poddanymi u stóp zamku w Cardiff. Jednak sam monarcha nie zwrócił uwagi użytkowników Internetu, a na pierwszy plan wysunęli się jego ochroniarze. Wokół dłoni pracowników ochrony widzianych na filmie narosła niezła teoria spiskowa! To nie ich prawdziwe kończyny?

Uwaga internautów skupiła się wokół dziwnych dłoni ochroniarzy króla Karola III. Noszą protezy dłoni podczas zabezpieczenia ważnych spotkań i uroczystości?

Nagranie, na którym można zobaczyć króla Karola III podczas spaceru po Walii w towarzystwie ochroniarzy stało się błyskawicznie hitem TikToka. Korzystający z platformy bardzo skrupulatnie analizują filmik niemal kadr po kadrze i ukuli teorię, zgodnie z którą pracownicy osobistej straży króla używają protez dłoni. Kończyny mężczyzn mają bowiem wyglądać maksymalnie nienaturalnie i bez życia – tak, jak protezy.

Po co to robią? Zdaniem internautów zakładanie protez ma odwracać uwagę i sprawiać, by ochroniarze wyglądali na spokojnych i opanowanych, a tak naprawdę ich własne dłonie znajdują się pod marynarką, gdzie trzymają broń, by mieć do niej łatwy dostęp. Niektórzy szukali jeszcze innego wyjaśnienia.

Komunikują się za pomocą sygnałów, więc trzymają ręce w ten sposób, aby przypadkowo nie wykonać ruchu ręką, który mógłby zostać odebrany jako sygnał do działania – wyjaśnia internautka, cytowana przez portal Plotek.

Jaka jest prawda?

Nagranie/TikTok @Kevhead22

Jak informował portal "Życie News": W POLSCE TESTOWANY JEST NOWY EKSPERYMENTALNY PROGRAM SPOŁECZNY. KOMU BĘDZIE PRZYSŁUGIWAĆ BEZWARUNKOWY DOCHÓD PODSTAWOWY. TO 1300 ZŁOTYCH NA MIESIĄC

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE CAMILLI PARKER BOWLES PO ODEJŚCIU KRÓLOWEJ ELŻBIETY II KOMPLETNIE ZASKOCZYŁO CAŁY ŚWIAT. ŻONA KRÓLA KAROLA III NIE POTRAFIŁA SIĘ POHAMOWAĆ

Portal "Życie News" pisał również: ZACHOWANIE CAMILLI PARKER BOWLES PO ODEJŚCIU KRÓLOWEJ ELŻBIETY II KOMPLETNIE ZASKOCZYŁO CAŁY ŚWIAT. ŻONA KRÓLA KAROLA III NIE POTRAFIŁA SIĘ POHAMOWAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIADOMO JUŻ, KIEDY MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PIERWSZEGO ŚNIEGU. POJAWIŁA SIĘ DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY IMGW. EKSPERCI PRZEKONUJĄ, ŻE ZIMA ZASKOCZY