Jak podaje portal "Goniec", rolnik nie był w stanie uwierzyć w to, co dzieje się na jego polu słoneczników. Postanowił wszystko uwiecznić na nagraniu, które zamieścił w mediach społecznościowych. Poznajcie szczegóły tej historii!

Rolnik zamieścił w sieci nagranie

Lato to wyjątkowo piękny okres w roku. Trudno nie zachwycić się kolorystyką pól, na których dojrzewają rośliny i zboża. Wiele osób nie jest w stanie powstrzyamać się przed urokiem tych wyjątkowych scenerii. Tak było i w przypadku nagrania, które jeden z rolników zamieścił na TikToku.

Tiktoker o pseudonimie "Rolnik nieprofesjonalny" postanowił uwiecznić na nagraniu, jak pewne kobiety robi sobie mini sesję zdjęciową na jego polu słoneczników. W wideo narzekał na to, że ludzie na szanują cudzej własności, a zachowanie kobiet porównał do wchodzenia do czyjegoś mieszkania bez jego zgody.

@rolnik.nieprofesjonalny

😑 Poszanowanie pracy rolnika odc. 174849 #foryoupage #fyp

♬ dźwięk oryginalny - Michał Niepro

Przyznał, że to nie była pierwsza tego rodzaju sytuacja. O tym, że zdarza się to nagminnie świadczą wydeptane w uprawach ścieżki.

Internauci komentują nagranie

Internauci chętnie komentowali nagranie zamieszczone przez "Rolnika nieidealnego". Jeden z internautów napisał, że tiktoker ma 100 procent racji. Ktoś inny zastanawiał się, czy osoby widoczne na nagraniu nie mogły zrobić zdjęcia z boku, nie wchodząc w uprawy. Inni wskazywali, że przynajmniej powinny zapytać właściciela.

Inni postanowili podzielić się z tiktokerem swoim pomysłem na rozwiązanie tego problemu. Zaproponowali, żeby zamieścił tabliczkę z informacją "sesja zdjęciowa 100 zł". Inni postulowali zagrodzenie terenu i wywieszenie wiadomości o trujących opryskach.

@rolnik.nieprofesjonalny

no cóż 😃 #foryoupage

♬ dźwięk oryginalny - Michał Niepro

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Oszuści znów dali o sobie znać. Wykorzystują czternastą emeryturę. Resort rodziny, pracy i polityki społecznej ostrzega seniorów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jerzy Połomski przeżywa trudne chwile związane z odejściem bliskiej osoby. Teraz artysta będzie myślał o własnym końcu

O tym się mówi: Rosyjska propaganda po raz kolejny uderza w prezydenta Andrzeja Dudę. Sieć obiegły nieprawdziwe informację