Jak podaje portal "Super Express", przed kiloma tygodniami zmarła siostra Jerzego Połomskiego. Jadwiga Pająk spoczęła w grobie, który artysta wykupił dla siebie przed kilkoma laty. Menadżerka piosenkarza namawia go, żeby zadbał o godne upamiętnienie miejsca, w którym kiedyś spocznie i on.

Jerzy Połomski przeżywa trudne chwile

Jerzy Połomski przed kilkoma tygodniami stracił ukochaną siostrę. To właśnie ona była jedną z nielicznych osób, z którymi utrzymywał kontakt. W mediach spekulowano, że artysta nie ma świadomości, że jego siostra zmarła, w związku z czym nie pojawił się na jej pogrzebie. "Super Express" zaprzecza tym doniesieniom.

Menadżerka Połomskiego, Violetta Lewandwska zdementowała plotki, że artysta nie brał udziału w ostatnim pożegnaniu siostry. Dodała, że choć Jerzy Połomski ma problemy z pamięcią, jest świadom tego, że Jadwiga, z którą był bardzo żżyty, umarła. Przypomniała, że była jedyną osobą z rodziny, z jaką utrzymywał kontakt.

Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl
Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl
Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl

Tu spoczywa siostra Jerzego Połomskiego

Jadwiga Pająk spoczęła na Powązkach w Warszawie. Została pochowana w mogile, w której spocząć ma również kiedyś sam Jerzy Połomski. Menadżerka artysty stwierdziła, że niezbędne będzie postawienie tu wyjątkowego pomnika, bo w końcu jest to Aleja Zasłużonych.

"Musi być to bardzo ładny pomnik, więc będę szukać jakiegoś rzeźbiarza. Ludzie stawiają pomniki za życia. Muszę się naradzić z Jerzym, bo sprawa jest świeża" - dodała w rozmowie z "Super Expressem".

Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl
Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl
Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl

Menadżerka Jerzego Połomskiego zdradziła również, że artysta otoczony jest świetną opieką w Domu Artystów Weteranów, w którym przebywa od ponad roku. Lewandowska dodała, że obecnie czuje się on znacznie lepiej niż miało to miejsce w momencie, kiedy w nim zamieszkał. Zapewniła, że jest "zadowolony z pobytu tam".

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Oszuści znów dali o sobie znać. Wykorzystują czternastą emeryturę. Resort rodziny, pracy i polityki społecznej ostrzega seniorów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duchowny zabrał głos w sprawie dzieci urodzonych dzięki metodzi in vitro. Jego wpis rozwiewa wszelkie wątpliwości

O tym się mówi: Piorun uderzył w dwie osoby. Koszmarny wypadek w Tatrach. Ratownicy ostrzegają