Nie da się ukryć, że Polacy z utęsknieniem czekają na zniesienie niektórych obostrzeń. Normalności w funkcjonowaniu społeczeństwa nie zaznaliśmy praktycznie od marca, wiele osób jest więc zmęczonych takim funkcjonowaniem.

Poznaliśmy termin zniesienia niektórych obostrzeń!

Kiedy zatem możemy liczyć na zniesienie niektórych restrykcji, co pozwoli nam powoli powrócić do normalności? Jak informuje portal Pikio, głos w tej sprawie zabrała ostatnio Olga Semeniuk – wiceminister rozwoju, pracy i technologii.

- Mam nadzieję, i to jest moje marzenie, abyśmy w I kwartale 2021 r. mogli już poszczególne obostrzenia zdejmować. I do tego dążymy – powiedziała polityk.

Jest jednak pewien warunek!

Okazuje się jednak, że zniesienie obostrzeń nie odbędzie się bez spełnienia przez Polaków ważnych warunków. Jak zaznaczyła polityk, zniesienie wielu restrykcji będzie możliwe w tym terminie pod warunkiem, że większość społeczeństwa zdecyduje się na zaszczepienie przeciwko koronawirusowi.

Olga Semeniuk nie ma jednak wątpliwości, że jeśli Polacy nie będą chcieli poddać się szczepieniom, to nasza sytuacja nadal będzie wyglądać tak, jak teraz. Warto zatem poważnie o tym pomyśleć, aby móc wrócić do normalnego funkcjonowania.

Jak zapowiada rząd, do końca stycznia do Polski trafi 1,5 miliona szczepionek przeciwko koronawirusowi. Jako pierwsi zaszczepieni zostaną pracownicy ochrony zdrowia. W drugiej kolejności szczepienia obejmą pracowników służb mundurowych, nauczycieli oraz osoby po 65. roku życia. Zapisy na szczepienia dla pozostałych grup zostaną uruchomione po 15 stycznia.

Jak informował portal "Życie": ISTNY ARMAGEDON W JEDNYM Z POSLKICH WOJEWÓDZTW! TAK ŹLE NIE BYŁO OD BARDZO DAWNA. JEST BARDZO NIEBEZPIECZNIE

Przypomnij sobie: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Portal "Życie" pisał również: TO JUŻ 6 LAT ODKĄD ANNY PRZYBYLSKIEJ NIE MA Z NAMI! W SIECI POJAWIŁO SIĘ WZRUSZAJĄCE NAGRANIE WPROST ZE SZPITALA. TRUDNO NIE URONIĆ ŁEZ