Dziś temperatura w naszym kraju wynosi od 26 do 27 stopni Celsjusza. W niektórych regionach pojawiają się opady deszczu i burze. Dariusz Kubacki - ekspert z Cumulusa zapowiada jednak, że już w nadchodzącą noc pogoda ulegnie znacznej zmianie.

Musimy być gotowi na upały!

Jak informuje portal Wirtualna Polska, jutro oraz w piątek na terenie niemal całego kraju będzie bardzo słonecznie i upalnie. Odpowiedzialne za to będą dwa wyże: znad Włoch oraz Rosji, które połączą się idealnie nad naszym krajem. Ich działanie wzmocni jeszcze upalne powietrze, które napływać będzie znad Afryki oraz Hiszpanii.

W czwartek słupki rtęci pokażą od 23 do 26 stopni Celsjusza, natomiast dzień później pogoda będzie niesamowicie upalna!

Na zachodzie kraju możemy spodziewać się temperatur w okolicach 33 stopni, natomiast na wschodzie będzie tylko około 3 stopni chłodniej! Są to jednak temperatury, jakie odnotujemy w cieniu. W pełnym słońcu wzrosną one nawet do 50 stopni Celsjusza na zachodzie kraju!

Na koniec tygodnia gwałtowna zmiana pogody!

Jak się okazuje sytuacja taka nie potrwa długo, bowiem już z piątku na sobotę dojdzie do kolejnych zmian. W sobotę możemy się zatem spodziewać gwałtownych burz i dużych opadów. Nie są wykluczone także trąby powietrzne. Temperatura nadal utrzyma się jednak na podobnym poziomie.

Jednak już w niedziele nad nasz kraj nadciągnie ochłodzenie. Nadal spodziewane są burze i opady deszczu, szczególnie na wschodzie naszego kraju. Temperatura spadnie natomiast do 20 - 25 stopni Celsjusza.

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY

Przypomnij sobie: ILE TELEWIZJA POLSKA JEST W STANIE ZAROBIĆ NA MECZACH Z LEWANDOWSKIM I BIAŁO-CZERWONYMI? TO NAPRAWDĘ WIELKIE SUMY, KWOTY WYCIEKŁY DO MEDIÓW

Portal "Życie" pisał również: NIE BĘDZIE PODWYŻEK DLA NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE? SENATOROWIE PODJĘLI DECYZJĘ W SPRAWIE NOWELIZACJI USTAWY O ZAROBKACH POLITYKÓW