Jak podaje "Lelum", Ewa Bem po stracie swojej córki Pameli całkowicie wycofała się z życia publicznego zawieszając karierę muzyczną.

Życie Ewy Bem nie jest usłane różami

Po upływie sporej ilości czasu po śmierci córki Pameli, artystka w krótkim wywiadzie dla RadioJAZZ.FM stwierdziła, że sama odeszła wraz ze swoją zmarłą córką.

YT

Jak się okazuje, to nie koniec trosk i obaw o życie własnego dziecka. Młoda dziennikarka walczyła o życie z chorobą nowotworową. Niestety, ku rozpaczy swojej mamy przegrała z chorobą... To zdruzgotało zrozpaczoną artyskę.

Prawie do końca jej choroby udzielałam się i wyjeżdżałam na koncerty. Natomiast — ja odeszłam razem z nią. Nie było mnie w absolutnie żadnej przestrzeni publicznej. Udawałam, że żyję. Niczym się nie interesowałam...

EASTNEWS

Obecnie piosenkarka jazzowa zmagając się z tęsknotą za zmarłą córką Pamelą, mierzy się ze strachem o swoją młodszą córkę Gabrielę.

Aktualnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka młodsa córka Ewy Bem Gabriela, od pewnego czasu nasilają się ogniska zakażeń koronawirusem. Mieszkacy USA zmagają się z zamieszkami, protestami i rosnącą przestępczością, która stanowi zagrożenie życia dla każdego, kto znajdzie się w nieodpowiednim miejscu o nie nie odpowiednim czasie.

Z racji tego, że pandemia trwa w najlepsze, Ewa Bem nie jest w stanie spotkać się z córką Gabrielą, która zajmuje się tworzeniem animacji filmowych. Zatroskanej matce pozostaje jedynie wiara w to, że jej ukochana córeczka zachowa najwyższą ostrożność i nie będzie narażać swojego życia i zdrowia w żaden sposób.

Czego chcielibyście życzyć ikonie polskiej sceny jazzowej?

O tym pisaliśmy: Dwa duże banki w Polsce ostrzegają. Poważna awaria, korzystanie z kart płatniczych będzie niemożliwe

Zerknij też tutaj: Dostali zaproszenie na ślub. Kiedy je zobaczyli nie mogli uwierzyć własnym oczom. Nie mieli wątpliwości, narzeczeni przesadzili

Przypominamy też o tym: Ile teraz powinno się dać w kopercie młodej parze? Te kwoty wprost pustoszą kieszenie gości