Wielu z nas, widząc panią w dojrzałym wieku, wyobraża sobie ciepłe kapcie, dzierganie na drutach lub szydełku, pieczenie ciasta, bujany fotel i kocyk na kolanach. Taki obraz babci propagowany był w książeczkach dla dzieci ekranizacjach bajeczek, czy filmach fabularnych. Obraz babuni z wnuczkami na kolanach odchodzi do lamusa.

Wulkany - nie kobiety

Ta kompilacja dziewięciu uchwyconych w kamerze roztańczonych "babć" udowadnia, że wiek kobiety nie jest zapisany w metryce urodzenia, a w sercu i duszy.

YT/FunnieSStuff

Gdy ciało się starzeje, a dusza wciąż rwie się do tańca, nie ma takiej siły, prócz choroby lub uszkodzenia ciała, która powstrzymałaby kobietę przed wyrażeniem swoich emocji przez taniec!

YT/FunnieSStuff

Po co się ograniczać? Gdy gra muzyka, a nogi rwą do tańca, nie trzeba dusić w sobie temperamentu!

YT/FunnieSStuff

Z głośników dudni ukochany "Gangam Style"? Tłum się bawi, to ja też!

YT/FunnieSStuff

Zrobić mi miejsce! Ja was nauczę, jak tańczyć do tych "łup łupów"!

YT/FunnieSStuff

Dosco, techno, house - dla mnie bez różnicy! Ja zatańczę nawet do ciszy!

YT/FunnieSStuff

Te kobiety i wiele, wiele innych, miały w nosie, czy ktoś się gapi i wyśmiewa, czy przygląda się z zachwytem. Gdy muzyka gra, a nogi wprost rwą się do tańca znaczy, że dusza jest wciąż żywa. Nie ważne, czy nogi sprawne, a serce wytrzymałe - ochota na taniec zawsze zdobi kobietę!


YouTube/FunnieSStuff

Co sądzicie o tych wspaniałych występach? Jakość nagrań pozostawia wiele do zyczenia, ale to, co najważniejsze widać od razu!

O tym pisaliśmy: Doda szczerze o koszmarze przeżytym przy Radku Majdanie. Jego "skoki w bok" za pieniądze nie umknęły uwadze Doroty

Zerknij też tutaj: Wielka niespodzianka dla prezesa PiS w jego urodziny. Siostrzenica Jarosława Kaczyńskiego z mężem podarowali mu wyjątkowy prezent

Przypominamy także o: Edyta Górniak jest zachwycona swoim synem. Allanek daje dobry przykład innym. O co chodzi