Wszyscy wiedzą, że Jarosław Kaczyński od czasu tragicznej śmierci swojego brata, prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 2010 roku w katastrofie smoleńskiej nie obchodzi urodzin. To już dziesiąty rok, od kiedy 18 czerwca jest jednym z najsmutniejszych dni w roku dla Jarosława Kaczyńskiego.

Prezes PiS pogrąża się wówczas w głębokiej zadumie i wspomina życie swojego ukochanego brata bliźniaka, bratowej Marii Kaczyńskiej, a także wielu osób, które zginęły w katastrofie prezydenckiego tupolewa.

Jarosław Kaczyński jak co roku postanowił udać się wraz ze współpracownikami do Krakowa, by odwiedzić grób ukochanego brata na Wawelu. Po modlitwie i złożeniu wieńców w krypcie wawelskiej Jarosław Kaczyński i jego najbliżsi postanowili odbyć skromne przyjęcie urodzinowe w krakowskim biurze Prawa i Sprawiedliwości.

Dla Marty Kaczyńskiej nie jest to łatwy dzień, gdyż 18 czerwca to również dzień urodzin jej taty. Siostrzenica Jarosława Kaczyńskiego postanowiła przyjechać do Krakowa i zaskoczyć stryja. Wraz z nią do grodu Kraka pojechał jej mąż Piotr i synek Stanisław.

Widok córki ukochanego brata, która jest mu niezwykle bliska wyjątkowo ucieszył prezesa PiS. Na uroczystości pojawili się również premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Elżbieta Witek i były prezes TVP Jacek Kurski.

Jarosław Kaczyński obchodził 71. urodziny. Marta Kaczyńska sprawiła niespodziankę stryjowi

Dzięki otoczeniu bliskich i możliwości zobaczenia Marty Kaczyńskiej i jej najmłodszej pociechy – jedynego syna Stanisława na twarzy prezesa PiS choć na chwilę zagościł uśmiech. Jak donosi portal „Super Express”, Jarosław Kaczyński wyszedł z krakowskiej siedziby PiS w dobrym humorze, dzierżąc prezenty. Nie wiadomo, co otrzymał jako podarunki, ale wśród torebek prezentowych można było dostrzec włoskie wino.

fot. Fakt24.pl

Jak informował portal „Życie: PLOTKI O ELŻBIECIE JAWOROWICZ POTWIERDZIŁY SIĘ. GŁÓWNA ZAINTERESOWANA KOMENTUJE MEDIALNE DONIESIENIA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF CUGOWSKI ZNALAZŁ SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ. „ROK, DWA PRZEŻYJĘ BEZ GRANIA, ALE CO DALEJ?”. JEGO EMERYTURA NIE WYSTARCZA NA WIELE

Portal „Życie” pisał również: DO SEJMU WPŁYNĄŁ WNIOSEK O WOTUM ZAUFANIA DLA RZĄDU. PODCZAS WYSTĄPIENIA MATEUSZA MORAWIECKIEGO PADŁY BARDZO OSTRE SŁOWA