Mówi się, że włosy są symbolem kobiecości. Aby włosy były naprawdę atrakcyjne, należy o nieodpowiednio dbać. Co zaskakujące, w dobie szeroko rozwiniętego przemysłu kosmetycznego, niektóre kobiety coraz chętniej wracają do porad swoich babć.

Włosy za ucho znowu wracają do łask

Każda kobieta chyba przyzna, że dbanie o długie i gęste włosy to prawdziwa zmora. Na szczęście w modzie znowu są krótkie włosy! Dużo łatwiej o nie dbać i je wystylizować. Fryzura, która będzie wyjątkowo modna tej wiosny jest bardzo kobieca i niezwykle szykowna.

Bob lub włosy do ramion znowu wracają do łask. Najważniejsze jest, aby włosy wyglądały na zdrowe i zadbane, długość nie ma już tak ogromnego znaczenia jak kiedyś.

Kobiety, które mają problemy z okiełznaniem swojej fryzury, na pewno pokochają ten hit wiosny 2020 roku. Jedna z brytyjskich aktorek- Lucy Boynton, jest jedną z pierwszych kobiet, które zaczęły promować właśnie tą fryzurę.

Ta fryzura to prawdziwy hit tej wiosny

Najmodniejszym lokiem tego sezonu są krótko ścięte włosy. Ich długość sięga delikatnie za ucho. Wyglądają naprawdę szykownie w każdej wersji kolorystycznej. Do tego wystarczy przedziałek na boku i zrobienie delikatnych fal za pomocą lokówki lub prostownicy.

Fryzura ma być ułożona w artystycznym nieładzie. Czasem nie będzie nawet trzeba używać żadnych kosmetyków, gdyż wiele kobiet może mieć tak ułożone włosy od razu po przebudzeniu. Długość ta pasuje większości kobiet. Jedynie te z wyjątkowo okrągłą twarzą powinny jej raczej unikać.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... W INTERNECIE POJAWIŁO SIĘ NIEZNANE DOTĄD ZDJĘCIE KORY. POZUJE Z JEDNĄ RÓWNIE POPULARNĄ ARTYSTKĄ

Warto sobie przypomnieć... TO BĘDZIE NAJBARDZIEJ TAJEMNICZY ŚLUB W TYM ROKU. JENNIFER LOPEZ POWIE TAK W ŚWIĘTA

Portal "Życie" informował także o... POJAWIŁ SIĘ RAPORT INSTYTUTU PANTONE. JUŻ WIADOMO, JAKIE KOLORY BĘDĄ MODNE W 2020 ROKU